» » برگزاری دومین یادواره 13 شهید والامقام روستای سالیکنده در چهارشنبه همین هفته

به گزارش چهار هزار شهید به نقل از رادکانا، سمیع الله میرزابابایی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید اشرفی اصفهانی روستای سالیکنده در این خصوص در گفتگو با خبرنگار رادکانا، گفت: این یادواره در روز چهارشنبه ۳ فروردین ۹۳ همراه با نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع روستای سالیکنده برگزار می‌شود.
وی برگزاری یادواره شهدا را یکی از مهم ترین برنامه های فرهنگی پایگاه مقاومت شهید اشرفی اصفهانی دانست و اظهار داشت: شهدا حق بزرگی به گردن تمامی ما مردم ایران اسلامی دارند و باید این حق را با زنده نگه داشتن یاد و خاطره این دلاورمردان تاریخ ادا کنیم تا در این ایام که با تهاجم شدید ناتوی فرهنگی دشمن روبرو هستیم با برگزاری یادواره های شهدا در مقابل این تهاجمات ایستادگی کنیم.
میرزابابایی ادامه داد: امروزه فرزندانمان به برگزاری اینگونه مراسمات نیاز فراوان دارند و شهدا را باید آنگونه که هستند بدون هیچگونه کم و کاستی به نسل سومی ها معرفی کنیم.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید اشرفی اصفهانی روستای سالیکنده از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در این یادواره خبر داد و افزود: نمایشگاهی از تصاویر شهدا و طراحی ماکتی از جبهه و جنگ و همچنین پخش کلیپ از برنامه های متنوع این یادواره می باشد که علاقمندان می توانند در این شب معنوی از آن بهره مند شوند.
وی در خصوص سخنران و مداح این برنامه گفت: امیرسرتیپ خلبان چیت فروش همرزم خلبان شهید عباس بابایی و (جانشین سازمان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مسئول تحقیقات و پژوهشگاه نهاجا) و ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت (ع) برادر بسیجی و رزمنده مقیمی از استان مازندران در این مراسم به سخنرانی و مداحی خواهند پرداخت.
میرزابابایی در خاتمه ابراز داشت: از مردم شریف و فهیم منطقه در این مراسم نورانی و معنوی که معبری برای در امان ماندن از تهاجمات دشمنان هست دعوت می کنیم حضور بعمل آورند.

بازدیدها: 332 نظرات: 0 نویسنده: karimabady تاریخ انتشار مطلب: 10:07 - 2 اردیبهشت 1393
دسته بندی: اخبار اجلاسیه کد خبر: 5391
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت