» » » » » برگزاری اولین یادواره شهدا ، ویژه بانوان و مادران شهید علی آبادکتول

اولین یادواره شهدای ویژه زن در حسینیه موسی بن جعفر شهرستان علی آباد کتول با حضور مادران شهید و جمعی از بانوان محله ی موسی بن جعفر این شهرستان برگزار شد.

 

 به گزارش چهار هزار شهید به نقل از گلستان بسیج حجت الاسلام مهدی فاطمی منش کارشناس علوم دینی رسانه در این مراسم بیان داشت : در حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران شهدای زیادی را نثار کرده ایم که تکلیف سنگین امروز ما را در حفظ ارزش ها و آرمان های نظام مشخص می کند.

وی اظهار داشت: تحمل رنج و سختی ها و حفظ کشوراسلامی ایران از گزند دشمن در دوران جنگ تحمیلی کاری حسینی توسط شهدا و رزمندگان بود و وظیفه امروز ما ولایتمداری و رفتاری زینب گونه است.

فاطمی منش افزود: جانبازان زیادی در سطح کشور به سبب حضور در جنگ، دچار عارضه های شدید شده اند که خانواده های آنها در پرستاری از این جانبازان اجر و ثواب زیادی دارند.

این کارشناس علوم دینی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر حفظ هوشیاری زنان در توطئه های غرب تصریح کرد: دنیای غرب امروز به دنبال حرمت شکنی زن مسلمان از طریق ورود به اعتقادات، کشف حجاب و فراموشی هویت واقعی زن مسلمان است.

فاطمی منش در پایان با بیان اینکه شهدا زجر کشیده اند برای حفظ ارزش ها و همواره حفظ حجاب را با ارزشترین چیز دانسته اند، گفت: باید در ادای دین به شهدا، زینبی عمل کردن، همراهی با ولایت فقیه و حجاب را همواره حفظ و عمل به آن را نشر دهیم.

اجرای نمایش توسط دختران، مداحی با صدای مداحل اهل بیت ایوب غفاری و اهدای یادمان های شهدا به مادران شهید از دیگر برنامه های این یادواره بود که به همت پایگاه مقاومت بسیج حمیده برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

برگزاری اولین یادواره شهدا ، ویژه بانوان و مادران شهید علی آبادکتول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدیدها: 822 نظرات: 1 نویسنده: karimabady تاریخ انتشار مطلب: 00:52 - 8 مهر 1392
دسته بندی: گزارش یادواره های استان گلستان / گزارش منطقه ای یادواره / گزارش شهرستان علی آباد / گزارش شهر علی آباد کد خبر: 1089
ميهمان
8/07/1392 - 00:59 صالحونــ..
سلام
بسیار عالی.../
موفق باشید!
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت