» » » » » اولین یادواره 4 لاله شهید روستای کهنه کلباد بندرگز / تصویر

اولین یادواره شهدای روستای کهنه کلباد از توابع بخش مرکزی شهرستان بندرگز بعنوان آخرین روستای غرب استان گلستان با حضور مسئولین شهرستان بندرگز، شهر نوکنده ، نماینده مردم بندرگز در مجلس ، معاونت سیاسی امنیتی استاندار گلستان ،روحانیون و اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا در مسجد این روستا برگزار گردید.
 
به گزارش چهار هزار شهید به نقل از کناره، معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان پنجشنبه در اولین یادواره شهدای روستای کهنه کلباد ضمن اهمیت بزرگداشت مقام شهدا گفت: شهدا استراتژی و شناسنامه جمهوری اسلامی هستند.

علی اصغر طهماسبی سفر راهیان نور به کربلای ایران را فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار وفداکاری دانست و گفت:فرهنگی که نظام جمهوری اسلامی از بعد شهدا و یادواره های شهدا به دست آورد از هیچ استراتژی بدست نیاورده است.

وی با اشاره به سحن امام (ره) که فرموده اند : "این محرم و صفر است که انقلاب اسلامی ما را نگه داشته است " ، افزود : هر وقت دشمن خواست ضربه ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی بزند ، مناسبت های فرهنگی ما نظیر همین یادواره های شهدا نیز در حفظ انقلاب اسلامی سهیم بوده اند.

طهماسبی ضمن تشکر از مردم که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز در تمام صحنه های انقلاب اسلامی حضور داشته اند اظهار شرمندگی کرد که نتوانسته آنچه که شایسته این مردم است را به آنان تقدیم کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد : ما خداخواهی، دینداری، اخلاص، عزت، عظمت و تکامل روحی همه اینها را جزء محصولات فرهنگی ایثار و شهادت می دانیم، فرهنگ ایثار باید در جامعه و فرهنگ ما نهادینه شود و این فقط با پاس نگه داشتن اینگونه مراسمات به حقیقت می پیوندد و نگذارید خرده فرهنگ های گروه های کوچک خاص در فرهنگ ایثار و شهادت نفوذ کنند.
 

 

 

 

 

بازدیدها: 1 091 نظرات: 0 نویسنده: karimabady تاریخ انتشار مطلب: 11:30 - 24 اسفند 1392
دسته بندی: گزارش یادواره های استان گلستان / گزارش منطقه ای یادواره / گزارش شهرستان بندرگز / گزارش شهر بندرگز کد خبر: 5378
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت