» » » » » پنجمین یادواره 101شهید بندرترکمن برگزار شد

درآستانه سالگرد عملیات والفجر8

پنجمین یادواره 101شهید بندرترکمن برگزار شد
 
به گزارش چهار هزار شهید به نقل از آوای ترکمن:
همزمان با گرامیداشت دهه فجر در آستانه سالگرد عملیات والفجر8 پنجمین یادواره 101شهیدبندرترکمن با حضور سه تن از سرداران برجسته دفاع مقدس در مسجد جامع شهرستان برگزارشد.

در این مراسم باشکوه که اعضای شورای تامین شهرستان و خانواده های معظم شهدا،جانبازان و اقشار مردم حضور داشتند سردار مرتضی قربانی رئیس موزه دفاع مقدس واز یادگاران دوران جنگ تحمیلی با اشاره به اخلاص ،خدامحوری ،دلاوری ورشادتهای رزمندگان در طول 8سال دفاع مقدس گفت:مردان بی ادعای انقلاب بدون هیچ توقعی در شرایط سخت جنگ اعم از گرماو سرما تمام هم وغمشان کسب رضای خدابود وبا این تفکر حماسه آفریدندند.


قربانی موفقیت و پیروزی عملیات والفجر 8 را از عنایات و لطف خداوند دانست و افزود:بندرترکمن با داشتن  سرداران پرافتخاری چون ابوعمار و101شهید شیعه و سنی دفاع مقدس امروز باید به خود ببالد چرا که آنان با تبعیت از ولایت فقیه، امروز الگو و جاودانه شدند.


سردار بزرگ دفاع مقدس ولایت فقیه را از برکات انقلاب اسلامی دانسته و خاطر نشان ساخت:استکبار جهانی امروز باتمام توان برای نابودی انقلاب ریشه دار ما تلاش شبانه روزی دارد چرا که می داند انقلاب ما برحق و حقیقت  استوار است و چون تحمل حق را ندارد الم نقاق و دشمنی خویش را به پاکرده است.


رییس موزه دفاع مقدس با ذکر   تکلیف سنگین ما در قبال شهدا تصریح کرد:امروز ما تکلیف الهی و شرعی داریم و درمقابل خدا،پیغمبر و شهدا مسئولیم اگر عزت شهدا را می خواهیم باید از سراسر زندگی و سیره شهدا درس بگیریم و دست در دست  هم شیعه و سنی  پوزه استکبار را به خاک ذلت  ببالیم .

شایان ذکر است در این یادواره سرداراتابکی وسردار کوهستانی نیز همراه با رئیس موزه دفاع مقدس به بیان خاطرات وداستانهایی ازرشادتهای رزمندگان درجنگ تحمیلی پرداخته وحتی ازخاطرات دوتن از شهدا بندرترکمن که در جوار آنان بودند از جمله شهیدعبدالکریم تقی بایی و سید علی اکبرهاشمی  صحبت نمودند.

بازدیدها: 820 نظرات: 0 نویسنده: karimabady تاریخ انتشار مطلب: 04:00 - 18 بهمن 1392
دسته بندی: گزارش یادواره های استان گلستان / گزارش منطقه ای یادواره / گزارش شهرستان بندرترکمن / گزارش شهر بندرترکمن کد خبر: 5339
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت