» » » » » یادواره شهداء بسیج ورزشکاران و۷ شهید گمنام شهرستان گنبدکاووس برگزار شد

یادواره شهدابسیج ورزشکاران و۷ شهید گمنام شهرستان گنبد کاووس شامگاه گذشته با حضور جمع کثیری از ورزشکاران ، مسئولین و خانواده های معظم شهداء در سالن بدمینتون شهرستان برگزار شد.

به گزارش چهار هزار شهید به نقل از گلستان بسیج، نماینده ولی فقیه در سپاه گنبدکاووس در این یادواره ، شهدا را مفسر آیات وبینات الهی معرفی کرد و گفت : ما باید امروز در قبال اعمال خود به شهدا پاسخگو باشیم . آنان جان خود را نثار کردند و ما نباید از انجام تکلیف سرباز بزنیم.

حجت الاسلام حسین اسلانی همچنین با اشاره به هفتۀ بسیج وجایگاه ارزشمند بسیج افزود ؛ امام (ره) به عنوان مجسمۀ تمام عیار خلوص و کسی که تمام وجودش را برای اسلام عزیز وقف کرد و جسم وجان و مالش  را برای خدا هزینه کرد این جمله را دربارۀ بسیج مطرح می کند که « در این دنیا افتخارم این است که بسیجی ام » .

وی به تاسی از بیانات مقام معظم رهبری که بسیج را « جمع فداکاری از مردم برای مردم » معرفی میکنند گفت: بسیج یک حرکت مردمی برای خود مردم واز بین اقشار واصناف گوناگون و پیر و جوان تشکیل شد و یک مجموعه حزب الله واقعی ومشمول آیۀ شریفۀ ألا إنّ حزب الله هم الغالـــــبون است.

بازدیدها: 480 نظرات: 0 نویسنده: karimabady تاریخ انتشار مطلب: 21:48 - 5 آذر 1392
دسته بندی: گزارش یادواره های استان گلستان / گزارش منطقه ای یادواره / گزارش شهرستان گنبد / گزارش شهر گنبد کد خبر: 5200
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت