» » » » » گرامیداشت یادمان شهدا و درگذشتگان شهرداری گرگان برگزار شد

گرامیداشت یادمان شهدا و درگذشتگان شهرداری گرگان، امروز (۲۶ دی) به همت هیئت میثاق الحسین (ع)، پایگاه بسیج رسالت النبی و سازمان فرهنگی ورزشی گرگان برگزار شد.

به گزارش چهار هزار شهید به نقل از شبستان، در واپسین ماه های سال کارمندان شهرداری گرگان به همراه اعضای شورای شهر گرگان در حسینیه دزیانی ها گرد هم آمدند تا یاد و خاطره شهدا و درگذشتگان سال های پیش شهرداری گرگان را گرامی بدارند.

حجت الاسلام احمدی، امام جماعت مسجد جوادالائمه(ع) کوی انقلاب گرگان در این مراسم اظهارداشت: کارکنان شهرداری یکی از زحمتکش ترین نیروهایی هستند که در کشور مشغول کارند و شبانه روز به مردم خدمت می کنند.
 
وی افزود: جا داشت که طی مراسمی از شهدای شهرداری و کسانی که یک عمر برای شهرشان زحمت کشیدند چنین مراسمی برگزار شود و من از دست اندر کاران این برنامه تشکر می کنم.
 
ابراهیم جرجانی، رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و زیست شهری شورای شهر گرگان نیز در باره این مراسم گفت: خلوص نیت و سادگی کارکنان شهرداری از خصوصیات ویژه آنهاست و هر جا که باشند سعی می کنند به شهرشان خدمت کنند.
 
وی افزود: یاد و خاطره شهدا در ترویج ایثارگری کمک می کند و زنده نگه داشتن نام درگذشتگان و زحمتکشان شهرداری در واقع تقدیر از راهی است که سرانجامش خدمت به مردم است و اجری دو چندان دارد.

مسئول هیئت میثاق الحسین (ع) خاطرنشان کرد: اگر اینگونه مراسمات برگزار شود کارکنان انگیزه می گیرند و با همت مضاعف به مردم خدمت می کنند چرا که احساس می کنند افرادی وجود دارند که مرارت های آنها را می بینند و قدردانی می کنند.
 
گفتنی است، شهرداری گرگان 4 شهید و بیش از 80 مرحوم و درگذشته دارد که سال ها در کوچه پس کوچه های شهر برای خدمت به مردم شبانه روز تلاش می کردند

بازدیدها: 701 نظرات: 0 نویسنده: karimabady تاریخ انتشار مطلب: 10:11 - 28 دی 1392
دسته بندی: گزارش یادواره های استان گلستان / گزارش منطقه ای یادواره / گزارش شهرستان گرگان / گزارش شهر گرگان کد خبر: 5291
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت