» » » » » برگزاری یادواره شهدای روستای سعدآباد فندرسک و فوزیه شیردل

یادواره شهدای روستای سعدآباد فندرسک با محوریت شهیده فوزیه شیردل و با حضور خانواده شهدا و خواهران بسیجی،به همت حوزه حضرت زینب(س)خان به بین و با همکاری پایگاه فاطمه الزهرا(س)سعدآباد در فاطمیه روستا برگزارشد.

 

به گزارش چهار هزار شهید به نقل از خبرنگار بسیج از خان به بین، در این یادواره که به منظور گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان والامقام و تجدید عهد و بیعت با شهدای گرانقدر انقلاب و جنگ تحمیلی برگزارشد،آقای ایوب غفاری ضمن یادآوری فضیلت های شب های قدر و برشمردن فضایل حضرت علی (ع) بیان داشت: آن کسی که میگوید شیعه امیرالمومنین است باید دستورات جامعه اسلامی را انجام دهد و این طور بی حجاب بیرون نمی آید ویا روزه را در ملا عام نمیخورد.

 

غفاری با بیان روایتی از امام سجاد(ع) اظهار کرد:در ولایت اهل بیت باید ثلبت قدم باشیم،کسی که ولایت اهل بیت را قبول داشته باشد و با محبت اهل بیت از دنیا برود خداوند می فرماید به او شهید بگویید.

 

وی ادامه داد:کسی که در راه علم و راه جنگ به شهادت برسد او را شهید می نامند و شهدا در نزد خداوند روزی خور هستند و وارد بهشت میشوند. وی افزود:همه شهدا وارد بهشت می شوند الا اون شهیدی که حق الناس برگردنش باشد.او باید پشت در بهشت منتظر بماند و از کسی که حق برگردنش است رضایت بگیرد و وارد بهشت شود.

 

وی بیان کرد:امروزه آن پدر و مادر هایی که می بینند دختران و پسرانشان نسبت به اخلاق الهی بی توجه اند و ماهواره را درون خانه هایشان آورده اند حق الناس برگردن دارند و شریک جرم هستند.

 

غفاری با بیان اینکه سبک زندگی اسلامی با دیدن ماهواره از بین میرود خاطرنشان کرد:یکی از چیزهایی که امروزه ماهواره هدف قرار داده است خانواده ماست. و کسانی که در شبکه های ماهواره ای صحبت میکنند میخواهند ولایت را از ما بگیرند.

 

وی در پاسخ به این سوال که شبکه های ماهواره ای تبلیغ را چگونه در پیش گرفته اندگفت: اون ها کم کم بی حجابی را ترویج میدهند و مانند سرمی عمل میکنند که در خانواده ما تزریق میشود و تاثیر میگذارد.

 

وی تصریح کرد:اگر میخواهید نظام خانواده شما مستحکم باشد ماهواره را باید از خانه ها دور کنیم. گفتنی است در پایان مراسم از خانواده معظم شهدا با هدایایی تقدیر شد.واز حاشیه این مراسم میتوان از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع دجال واره نام برد

 

بازدیدها: 736 نظرات: 0 نویسنده: karimabady تاریخ انتشار مطلب: 13:30 - 11 مرداد 1393
دسته بندی: گزارش یادواره های استان گلستان / گزارش منطقه ای یادواره / گزارش شهرستان رامیان / گزارش شهر خان ببین کد خبر: 5462
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت