» » » پایان جنگ سخت ،‌ آغاز جنگ نرم در کشور

فرمانده ی سپاه ناحیه ی مراوه تپه : پایان جنگ سخت در ایران ،‌ آغاز جنگ نرم دشمنان در کشور بود .

 

به گزارش چهار هزار شهید به نقل از اترک: فرمانده ی سپاه ناحیه ی مراوه تپه در نشست بصیرتی باموضوع حماسه ی 9 دی در چنارلی گفت : جنگ سخت که در سال 67 تمام شد ،‌ دشمن با فهم اینکه نمی تواند ایران را به حال خود بگذارد ،‌جنگ نرم را از سال 68 آغاز نمود . این جنگ مخوف ترین جنگ دشمن علیه ی یک کشور است و در جهان کشورهای زیادی را استکبار از این طریق از میان برده است .

به شکر خدا و مدیریت مدبرانه ی مقام معظم رهبری و بصریت مردمی ،‌کشور ما از این طوفان نجات کرده است . 

70 اتاق فکر برای از بین بردن انقلاب در جهان ایجاد شده بود .و این برنامه ها از 10 سال قبل و برای انتخابات سال 88 طراحی شده بود .جریان کوی دانشگاه سال 78 آغاز توطئه دشمن بود .

بیات در ادامه ی سخنانش به تشریح برنامه ی دشمن در قالب آیتمهای برنامه ریزی شده ی آنها در جریان فتنه ی سال 88 پرداخت .

فرمنانده ی سپاه مراوه تپه رهبری هوشمندانه ی مقام معظم رهبری را باعث خنثی کردن توطئه ی دشمن در انتخابات سال 88 مطرح کرد و افزود : دریات مقام معظم رهبری در دعوت همه ی معترضان به قانون را عامل مهم بصیرت افزایی مردم برشمرد.

ایشان در ادامه ی سخنان خود گفت : جسارت و توهین به هیات های عزاداری امام حسین علیه السلام و روز عاشورا و نمادهای اسلامی ،‌ موجب شد افزایش آگاهی مردم نسبت به خواسته های فتنه گران شد . مردم فهمیدند که اینها به دنبال اعتراض به نتیجه ی انتخابات نیستند بلکه می خواهند نظام اسلامی راساقط کنند.

مردم فهیم ایران اسلامی خودجوش و در حرکتی مردمی در روز 9 دی ماه در سراسر کشور به میدان آمدند و حماسه ی 9 دی را رقم زدند .

وی افزود : عده ای از خواص در این آزمون مردود شدند و از صف خواص برحق خارج شده و در مقابل مردم قرار گرفتند .

فرمانده ی سپاه مراوه تپه نتایج حماسه ی مردمی را این موارد برشمرد : حماسه ی 9 دی ماه نتایج ارزشمندی از قبیل : اقتدار مردمی ،‌ همیشه در صحنه بودن مردم و دفاع همه ی مردم از انقلاب اسلامی و ارزشهای اسلامی ،‌اقتدار ولایت فقیه و اقتدار معنوی انقلاب اسلامی را به همه به خصوص دشمنان انقلاب نشان داد.

در پایان سرگرد بیات گفت : دشمن نه ما و نه انقلاب ما را رها نکرده است . هر روز با ترفند و حیله ی جدید به دشمنی با ما می پردازد و ما باید همیشه آگاهی و بصیرت خود را حفظ کنیم


بازدیدها: 662 نظرات: 0 نویسنده: karimabady تاریخ انتشار مطلب: 12:38 - 7 دی 1392
دسته بندی: تولیدات فرهنگی و هنری (ایثار، شهادت و دفاع مقدس) / جنگ نرم کد خبر: 5229
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت