» » شناخت جبهه حق و باطل بسیار ضروری است/ در جنگ نرم نیازمند جوانان با بصیرت هستیم

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اسپی دژ، اولین سالگرد شهدای غواص و خط‌شکن و یادمان 22 شهید بخش وشمگیر در انبارالوم آق‌قلا برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ حسین کریمی اول جانشین سپاه نینوا استان گلستان، سرهنگ سلیمان وحیدیان جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آق‌قلا، قجری معاون فرماندار آق‌قلا، حاج آخوند امدادی امام‌جمعه اهل سنت انبارالوم و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

حجت‌الاسلام محمد شیخی، امام‌جمعه اهل تشیع انبارالوم در این مراسم گفت : جهاد در راه خدا یکی از بزرگ‌ترین فرایض دینی است و شهادت در راستای اعتلای کلمه‌الله بزرگ‌ترین افتخاری است که یک فرد می‌تواند کسب کند.

وی افزود : جهاد در راه خدا نیز چند نوع است. اولین آن جهاد با نفس است که انسان با نفس خود به مقابله می‌پردازد تا از تمایلات انسانی رها شود و به خدای تعالی برسد. نوع دیگر جهاد با زبان است که به‌وسیله زبان خود می‌تواند جهاد کرد و با حرف زدن برای اعتلای کلمه‌الله به این نوع جهاد رسید. امروز نیز با جهاد و جنگ در جنگ نرمی که در آن قرار داریم می‌توانیم د جهت خداوند گام برداریم.

تشخیص جبهه حق و باطل، کار دشوار و مشکلی است

سرهنگ حسین کریمی اول جانشین سپاه نینوا استان گلستان نیز در این مراسم، گفت : از بدو خلقت تاکنون دو جبهه حق و باطل در جهان وجود داشته است. تشخیص این‌که کدام جبهه حق و کدام باطل، نیز کار دشوار و مشکلی است و شناخت آن دو امری ضروری است. در طول تاریخ کسانی بودند که در تشخیص آن سردرگم شده‌اند و جبهه باطل را انتخاب کردند . اما کسانی هم همانند حر که با تشخیص جبهه حق در آخرین لحظات به‌سوی جبهه حسینی شتافتند.

وی در رابطه با تشخیص و انتخاب به‌موقع جبهه حق، گفت : تشخیص به‌موقع و انتخاب آن بسیار مهم است. چراکه انقلاب‌هایی بودند که خیلی دیر به‌ حق بودن جریانات پی بردند. همچنین جریانات دیگری هم در طول تاریخ اتفاق افتاد که به تشخصی جبهه حق دقیقاً به‌موقع بوده است. همانند انقلاب اسلامی ایران که مردم درست به‌موقع به ندای حضرت امام خمینی(ره) لبیک گفته و به یاری ایشان شتافتند.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان خاطرنشان کرد : ما در شرایطی قرار داریم که دشمن با جنگ نرم کشور و به‌ویژه جوانان را هدف قرار داده است. در این جنگ نیازمند جوانان با بصیرت هستیم تا در مقابل هجمه‌های دشمن بایستند. تا دیر نشده باید به‌سوی جبهه حق شتافت.

بازدیدها: 133 نظرات: 1 نویسنده: کاویانی تاریخ انتشار مطلب: 09:04 - 23 مرداد 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ايثار و شهادت / اخبار ویِژه کد خبر: 5937
ميهمان
23/05/1395 - 10:18 معبر سایبری فندرسک
هه سردار معبر بخاطر همین شعار های شما بسته شد.
اگه ذره ای به جنگ نرمی که مد نظر مقام معظم رهبری هست توجه می کردین الان بیش از 10 هزار وبلاگ جنگ نرم که از قالب های معبر استفاده می کردند غیر فعال نمی شدند.
متاسفانه پارتی بازی و ریا و دروغ جای خیلی چیزهارو گرفته.
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت