» » تجمع بزرگ بانوان ایثارگر گلستانی تحت عنوان "اسوه های صبر" در علی آباد کتول/ دو پل هوایی بزرگ بنام سرداران شهید علی آباد نامگذاری می شود

به گزارش گلستان ما، هفتمین نشست شورای سیاست گذاری اجلاسیه 4000 هزار شهید استان گلستان در راستای هماهنگی برنامه های این اجلاسیه در سطح شهرستان ها برگزار شد.

در برنامه ریزی های انجام شده توسط این شورا، میزبانی «همایش بزرگ اسوه های صبر» با حضور مادران و همسران شهدا، رزمندگان و ایثارگران استان گلستان به علی آباد کتول واگذار شده است.

فرماندار علی آباد کتول در این نشست درباره اقدامات ستاد شهرستانی اجلاسیه 4000 شهید استان، گفت: تا کنون 5 نشست هماهنگی برای اجرای برنامه های واگذار شده اجلاسیه به علی آباد کتول برگزار شده است.

احمد تجری مفرد افزود: در همین راستا کمیته های 11 گانه در سطح شهرستان شکل گرفته و احکام هر یک از اعضای آن اعطا شده است. 

وی همچنین با بیان اینکه علی آباد کتول میزبان همایش بزرگ اسوه های صبر در این اجلاسیه خواهد بود، گفت: این همایش در مصلی امام رضا (ع) علی آباد کتول برگزار می شود و حدود 6000 هزار نفر بانوی ایثارگر استان گلستان برای حضور در این مراسم دعوت خواهند شد.

تجری مفرد با اشاره به اینکه تا کنون سردار محسن رضایی و خانم فلاحت پور برای سخنرانی در این مراسم پیشنهاد شده اند، افزود: خانم غفاری مسئول امور بانوان استانداری گلستان مسئولیت هماهنگی حضور یک سخنران مطرح کشوری در این همایش بزرگ را عهده دارد.

وی همچنین با تشریح برنامه های جاری ذیل این اجلاسیه در این شهرستان، خاطر نشان کرد:  برای 456 شهید والامقام شهرستان تندیس اجلاسیه ساخته شده که توسط کمیته های تعیین شده در حال اهدا به خانواده معظم آن ها است.

فرماندار علی آباد کتول در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به 2 پل روگذر شهرستان، اعلام کرد: در راستای اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان، 2 پل روگذر واقع در ورودی غربی(فاضل آباد به علی آباد کتول) و شمالی علی آباد (علی اباد کتول به مزرعه) به نام 2 سردار شهید این شهرستان مزین می شود.

بازدیدها: 116 نظرات: 0 نویسنده: کاویانی تاریخ انتشار مطلب: 09:47 - 25 مهر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / پیشنهاد سردبیر کد خبر: 6027
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت