» » جلسه کمیته ارتباطات و رسانه اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان جلسه کمیته ارتباطات و رسانه اولین اجلاسیه ملی 4000 شهید استان گلستان در دفتر مدیر کل صدا و سیما برگزار شد.در این جلسه رئیس کمیته ارتباطات و رسانه اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان بر لزوم انجام دقیق وظایف  این کمیته تاکید کرد.
عبدالحسینی خاطر نشان کرد: صدا و سیمای مرکز گلستان در جهت انعکاس هر چه بهتر این برنامه ملی پای کار است و با نزدیک شدن به روز اجلاسیه با شیبی تندتر از قبل به انعکاس اخبار اجلاسیه خواهد پرداخت.
مدیر کل صدا و سیمای گلستان افزود: از هفته آینده هر شب دو کمیته از اجلاسیه جهت ارائه گزارش به مردم عزیز در صدا و سیما حاضر خواهند شد و برنامه ها و فعالیتهای خود را تشریح خواهند نمود.
عبدالحسینی اجلاسیه را فرصت خوبی برای آشنایی نسل جوان با شهدا دانست و افزود: جوانان امروز که جنگ و شهدا و ایثارگری این عزیزان را درک نکرده اند اجلاسیه فرصت خوبی است که این عزیزان در این فضا قرار گرفته و با شهدای شهر و استان خود آشنا شوند و این وظیفه  در اجلاسیه به عهده کمیته ارتباطات و رسانه قرار دارد که وظیفه ایی سنگین و حساس است.
 
درابتدای این جلسه جانشین و دبیرکمیته ارتباطات و رسانه اجلاسیه نیزبه ارائه گزارش از فعالیتهای انجام شده و در دست اقدام این کمیته در مهرماه پرداختند .

 

 

 

 

 

 

بازدیدها: 135 نظرات: 0 نویسنده: کاویانی تاریخ انتشار مطلب: 08:59 - 27 مهر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه کد خبر: 6033
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت