» » استکبار میخواهد غیرت عاشورایی تان را فراموش کنید / زندگی بدون ولایت، ندانستن راه سعادت است

به گزارش گلستان ما ؛ حجت‌الاسلام عبدالنبی داوری اظهارکرد: این که حضرت امام می فرمایند برای یکبار هم شده است وصیت نامه شهدا را بخوانید و نسبت به آنها تامل و تعمق داشته باشید بخاطر این است که شهدا حکیم اند و حکیم سخنش هیچوقت کهنه نمی شود و شاخص حکمت هم همین است و سخن انسان های حکیم تاریخ مصرف ندارد، بنابراین شهدا تصویر زنده تاریخ هستند.

وی افزود: لقمان حکیم پیغمبر نیست ولی سخنان حکیمانه او ماندگار شد رهبر فرزانه انقلاب حکیم است، سخنانش برای همیشه در تاریخ می ماند.

مسؤول تبلیغات لشکر 25 کربلا با اشاره به اینکه زندگی بدون ولایت، ندانستن راه سعادت است گفت: جامعه ای که میخواهد به مقصد برسد ،اگر بدون ولی باشد راه را گم می کند ، هدف را فراموش می کند، قدرت استقامت را از دست می دهد ، در راه می ماند و بصیرت الهی برای او تفهیم نمی شود.

داوری افزود :اگر از ما بپرسند شما در مقابل این همه ابزار دفاعی چه داشتید می گوییم بصیرت دینی. در واقع ما یک تابلوی عاشورایی مقابل چشمانمان بود و این تابلوی عاشورایی ورق می خورد یعنی غیرت،جهاد،شهادت و اسارت ما عاشورایی بود.

 وی با بیان اینکه همه چیز در دفاع مقدس در قالب مقاومت بود ، تصریح کرد: در این مقاومت یک چیز حاکم بود و آن هم خلوص مقاومت است، خلوصی که در تفکر بسیجی ما بود؛ یعنی ما با حداقل امکانات بیشترین بازدهی را در جنگ داشتیم ، شهادت ، اسارت ، نقص عضو ، سختی ها ، تشنگی ، گرسنگی در هیچ شرایطی مانع نمی شد.

مسؤول تبلیغات لشکر 25 کربلا ابراز داشت:  در هشت سال دفاع مقدس وقتی فرمانی از امام(ره) صادر می‌شد رزمندگان، استان ها ، گردان ها، برای اجرای فرمان امام(ره) از هم پیشی می‎گرفتند و هر کدام از افراد می خواستند مجری فرمان امام بگونه ای باشند که مولای آنها در مقابل اجرای فرمان از آنها اظهار رضایت بکند.

وی با اشاره به حدیث پیامبر مَن اَصبَحَ وَ لَم یَهتَمَّ بِاُمورِ المُسلِمینَ فَلَیسَ بِمُسلِم یعنی اگر مسلمان غصه مسلمان را نخورد مسلمان نیست گفت : میخواهند به ما بیاموزند که شما در کشور شهادت،غیرت عاشورایی تان را فراموش کنید ، میخواهند به ما بیاموزند که شما در کشور امام زمان غصه انسانیت را نخورید ،به تعبیر بعضی افراد کلاه خودتان را محکم نگه دارید اما برای رهایی از ظلم ستم دیدگان قرآن دستور هجرت می دهد و ما امروز در قالب بیداری اسلامی این مسیر را می رویم.

بازدیدها: 119 نظرات: 0 نویسنده: کاویانی تاریخ انتشار مطلب: 08:08 - 8 آبان 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / گزارش شهرستان گرگان / گزارش شهر سرخنکلاته کد خبر: 6049
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت