» » شهدا خط خدا محوری را به خود محوری ترجیح دادند

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان ؛ امیر خمر از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و فرمانده سابق لشکر 30 پیاده گرگان در یادواره شهدای روستای امیر آباد گرگان اظهار کرد : از زمان جنگ تا حال ما یک وجب از خاکمان را از دست ندادیم .
وی در ادامه با اشاره به اینکه زمانی که امام حسین از مدینه حرکت کرد همزمان با ایشان سه گروه دیگر نیز حرکت کردند گفت :گروه اول دنبال مال و ثروت بود و گروه دوم کسانی بودن که در  کنارکعبه سجاده پهن کرده بودن و کار به هیچ کسی نداشته و گروه سوم کسانی بودن که تا پای خون جنگیدند.
وی با بیان اینکه چرا ما حواسمان به شهدا و خانواده ی شهدا نیست اذعان کرد :شهدا هنوز درک نشده اند،شهدا کسانی بودن که خط خدا محوری را به خط خود محوری ترجیح دادند.
خمر همچنین خاطر نشان کرد :انسان های معمولی وقتی  مرگ سراغشان می آید اشک می ریزند و می ترسند  اما شهدا کسانی بودند که به مرگ خندیدند.
فرمانده سابق لشکر 30 پیاده گرگان همچنین به مقوله وحدت اشاره کرد و گفت :جمهوری اسلامی ایران ریشه در مقاومت دارد و امروز شیعه و سنی باهم برادرند و ما باید دنبال یک هدف مشترک باشیم،زیرا دشمن میخواهد همگرایی را به واگرایی تبدیل بکند.
وی در پایان گفت :دشمنان ما دو دسته اند دسته اول جبهه غرب  به سرکردگی و دیگری آل سعود است  و ما باید ملتی هوشیار و مقاوم  در برابر این دشمنان باشیم ..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدیدها: 430 نظرات: 0 نویسنده: کاویانی تاریخ انتشار مطلب: 07:36 - 9 آبان 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش شهرستان گرگان کد خبر: 6056
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت