» » برگزاری اجلاسیه ۴ هزار شهید گلستان سبب انتقال آرمان‌های انقلابی به نسل جوان می‌شود

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان به نقل از تسنیم، حجت الاسلام محمود ترابی در مراسم یادواره شهدای دبیرستان ابوذر غفاری روستای آق آباد شهرستان گنبدکاووس در راستای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان اظهار داشت: استمرار فرهنگ شهادت، ایثار و استقامت در مجالس و محافل یادواره و یادمان شهدا است. آینده انقلاب بستگی به ریشه فرهنگ مقاومت دارد که باید این ریشه به نسل جدید و جوانان ما منتقل شود و همیشه شهدا در اذهان زنده باشند که یادواره شهدا سبب احیاء شهدا می‌شود.

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس تصریح کرد: شهدا به مانند ستارگانی هستند که مسیر را به ما نشان می‌دهند و رمز احیای آنان این است که این شهدا را به دیگران معرفی کنیم. وقتی از شهید فهمیده و فداکاری آن سخن گفته می‌شود در یکایک دانش آموزان انگیزه ایستادگی, استقامت و فداکاری زنده و احیا می‌شود که برای استمرار راه آنان باید فرهنگ ایثار وشهادت و نام آنها زنده بماند.

وی درباره تاثیر برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان تصریح کرد: زمانی که یادواره تبدیل به اجلاسیه و اجلاسیه تبدیل به کنگره میشود، عمق و وسعت کار مشخص میریالشود و برای فراگیری فرهنگ ایثار وشهادت باید اجلاسیه برگزار شود.

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس گفت: ترویج بیش از پیش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی سبب پررنگ‌تر شدن ارزشهای انقلابی و اسلامی در کشور می‌شود. باید همه جا نام و یاد شهدا عمومیت و فراگیر شود و کوچه و محله‌ای نباشد که از یاد و نام شهید خالی بماند و با برگزاری کنگره و اجلاسیه فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت در جهان طنین‌انداز شود.

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس اظهار داشت: با برگزاری اجلاسیه و کنگره شهدا، یاد و خاطرات و ایثارگری‌های آنان به نسل جدید منتقل می‌شود.

بازدیدها: 111 نظرات: 0 نویسنده: کاویانی تاریخ انتشار مطلب: 09:13 - 12 آبان 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه کد خبر: 6063
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت