» » برگزاری "جشنواره رسانه‎ای ابوذر" در راستای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان، علی‎محمد جعفری در نشست رسانه دایره مطبوعات کمیته رسانه و ارتباطات اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان با موضوع برگزاری جشنواره رسانه‎ای ابوذر ویژه اجلاسیه اظهار کرد: اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان  که در 25 آذر ماه برگزار خواهد شد، مسئولیت دایره مطبوعات کمیته رسانه و ارتباطات این اجلاسیه برعهده بسیج رسانه می باشد.جشنواره ابوذر گلستان (11)

وی با بیان اهداف جشنواره گفت: این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار، جهاد و شهادت و بهرمندی از ابزار رسانه و فرهنگ هنر در انتقال آموزه ها و واقیت های دفاع مقدس، همچنین ترویج ادبیات مقاومت و نقش شهدا در فرهنگ دفاع مقدس، هوشیاری و بصیرت افزایی در جامعه، تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران جامعه و همچنین افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب در رسانه ها برنامه ریزی شده است.

رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان هدف دیگر این جشنواره را ایجاد فضاسازی خوب در رسانه خواند و تصریح کرد: جشنواره رسانه‎ای ابوذر در راستای اعتلا و بزرگی اجلاسیه 4 هزار شهید در استان گلستان اندیشیده شده است و بیش از دو سال است که مسئولان کمیته‎های مختلف وارد عمل شدند و دوستان رسانه‎ای تلاش وافری خواهند داشت و امیدواریم بتوانیم یک کار در خور شهدا همانند جشنواره شهدای غواص سال گذشته برگزار شود.

وی ابراز داشت: امیدواریم امسال نیز اصحاب رسانه استان گلستان همانند سال گذشته در جشنواره شهدای غواص و مدافعان حرم حضور فعال و پررنگی داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان ادامه داد: این دومین جشنواره رسانه‎ای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان است و این جشنواره با محوریت خود اجلاسیه برگزار می‎شود.

جعفری با بیان اینکه 13 موضوع برای این جشنواره در نظر گرفته شده است، بیان داشت: 7 موضوع این جشنواره ایثار و شهادت است و موضوعات دیگری چون اقتصاد مقاومتی، امر به معروف، دشمن شناسی، استکبارستیزی، دستاوردهای انقلاب و قرآن و عترت دیده شده است.

وی با بیان اینکه بخش قرآن و عترت به صورت خاص دیده خواهد شد، گفت: برگزیدگان این بخش به صورت ویژه در هفته قرآن و عترت با تفاهم ‎نامه‎ای که با فرهنگ و ارشاد اسلامی امضاء کردیم تجلیل خواهند شد.

رئیس سازمان بسیج رسانه گلستان خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه استان گلستان در حوزه مکتوب و مجازی می‎توانند آثار خود را از بهمن ماه سال 1394 تا 30 آذر ماه به دبیرخانه جشنواره ابوذر استان گلستان ارسال کنند.

بازدیدها: 364 نظرات: 0 نویسنده: کاویانی تاریخ انتشار مطلب: 08:33 - 20 آبان 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ویِژه / پیشنهاد سردبیر کد خبر: 6084
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت