» » شهدا نماد اقتدار، ایثار و مجاهدت در راه خدا هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان، حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در جلسه کمیته فرهنگی اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان در ابتدا با اشاره به سخن مقام معظم رهبری که فرمودند " زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست" اظهار کرد: ما و تاریخ نیازمند شهدا هستیم  و شهدا مسیر و راه هدایت و رستگاری را به ما می آموزند لذا وظیفه امروز ما این است که این فرهنگ را در جامعه رشد داده و زیبایی های این فرهنگ را برای جوانان ترسیم کنیم.

وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی سرمایه های ارزشمند، نماد اقتدار، ایثار و مجاهدت در راه خدا هستند که با فداکاری خود به انقلاب اسلامی ایران و مردم عزت و عظمت بخشیدند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه گفت:استان گلستان در آذر ماه سال جاری میزبان اجلاسیه چهار هزار شهید است و این برنامه ادای دین نسبت به حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و تعهد ما به مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام ولی نژاد ضمن تاکید فراوان برای با شکوه تر برگزار کردن این اجلاسیه بیان کرد: برگزاری این اجلاسیه باعث شده است استان گلستان تحت تاثیر عطر و فضای معنوی شهدا قرار گیرد.

وی اظهار داشت:  به منظور هر چه بهتر برگزار کردن اجلاسیه 4000 شهید گلستان یادواره های شهدای دانش آموزی،محلی،قشری و صنفی در گلستان در حال برگزار است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه گفت: دیدار با خانواده شهدا در حال انجام است و طی برنامه ریزی های انجام شده از خانواده شهدای گلستانی که در خارج از استان زندگی می کنند نیز دیدار و تجلیل صورت گیرد.

حجت الاسلام ولی نژاد به برگزاری کنگره استانی شهدای دانشجو و اهل سنت اشاره کرد و افزود: یادواره شهدای دانشجو در 16 آذر در گرگان و یادواره شهدای اهل سنت 17 آذر در آق قلا برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: در دو روز آخر منتهی به اجلاسیه چهار هزار ختم قرآن به نیت چهار هزار شهید گلستان برگزار می‌شود و ۱۲۰ هزار نفر می‌توانند در این ختم قرآن شرکت کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: هیچکاری بدون عیب و ایراد نیست مخصوصا چنین کار بزرگی مانند اجلاسیه لذا باید تمام نواقص برطرف شود و ماه آذر که اوج برنامه ها می باشد با شدت وقوت بیشتری بتوانیم کل استان را از طراوت و طنین یاد و خاطره شهدا بهرمند سازیم.

حجت الاسلام ولی نژاد با بیان اینکه آذر امسال ماهی پر پیام و متفاوت برای استان گلستان خواهد بود، خاطرنشان کرد: مردم خود را برای آن روز بزرگ محیا کنند و این فرصت طلایی را استفاده بیشتری ببریم و لایه های درونی جامعه را مملوء از فرهنگ شهید، شهادت، ایثار و ولایت مداری کنیم.

بازدیدها: 68 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:09 - 24 آبان 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ايثار و شهادت کد خبر: 6113
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت