» » مردم و مسئولین با بصیرت افزایی و روشنگری جلوی هتاکی ها را بگیرند

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان، حسین کریمی‎اول در حاشیه تجمع طلاب، روحانیون و مردم ولایتمدار گرگان در راستای هتک حرمت به ساحت مقدس امام خمینی (ره) در دانشگاه منابع طبیعی گرگان در مصاحبه با خبرنگار بسیج اظهار کرد: جای بسیار نگرانی و تأسف است که عده ای در قالب مناظره و تریبون آزاد با یک سازماندهی انجام شده که حتما پشت صحنه هایی دارد اصل انقلاب اسلامی، اندیشه، آرمانها و شخص امام را زیر سوال می برند.

وی افزود: اینان همه اصول و ارزش های انقلاب اسلامی به ویژه جامعه روحانیت را که پیشتاز انقلاب اسلامی ما در قرن اخیر هستند را اینگونه زیر سوال میبرند و این جای نگرانی دارد که این حرکت پس از 37 سال توسط بعضی از عیادی و مزدوران آمریکایی در گوشه کنار کشور اتفاق می افتد و می خواهند که دوباره این کشور را در اختیار آمریکا و صهیونیست بین الملل قرار دهند.

جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: برای افرادی که در الفاظ و بیانات خود دم از امام خمینی (ره) و ولایتمداری می‎زنند و مدافع تفکرات اسلامی هستند اما در برابر چنین اقداماتی سکوت می‎کنند، بسیار متاسف هستیم.

کریمی‎اول درباره نقش خواص استان گلستان برای مقابله با این حرکت گفت: باید ندایی از این افراد بلند شود تا اشخاصی این استان را به عنوان جولانگاهی برای مقابله با تفکر امام(ره) و مقام معظم رهبری ندانند.

وی افزود: امروز ما در این مکان مقدس جمع شدیم که این حرکت را محکوم کنیم و بگوییم که  استان گلستان جای چنین افرادی نیست و حضور انقلابی مردم استان گلستان مشت محکمی بر دهن این یاوگویان است.

جانشین سپاه نینوا گلستان اظهار داشت: مردم استان گلستان با بصیرت‌افزایی و روشنگری و تبیین اندیشه امام خمینی (ره) و دفاع از آرمان‎های شهدا می‎توانند جلوی تحرک‌های این چنین افراد را بگیرند.

کریمی‎اول بهترین راه مقابله با چنین افراد را ولایتمداری دانست و گفت: مطیع راه امام خمینی(ره) و ولایت فقیه بودن و در صحنه حاضر شدن بهترین راه برای جلوگیری از این هتاکی‎ها است.

وی تاکید کرد: باید جامعه را نسبت به آرمان‎های امام(ره) و انقلاب با روشنگری آشنا کنیم و کسانی که تریبون و جایگاهی در اختیار دارند می‎توانند در این عرصه روشنگری کنند.

بازدیدها: 53 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:13 - 25 آبان 1395
دسته بندی: خبرها کد خبر: 6127
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت