» » همه مسئولین و آحاد مردم باید نسبت به این هتاکی ها واکنش نشان دهند

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان، حجت الاسلام  محمود ابری در رابطه با هتاکی های تریبون آزاد دانشگاه منابع طبیعی گرگان در مصاحبه با خبرنگار بسیج اظهار کرد: هدف از اهانت به مقدسات انقلاب اسلامی و سوء استفاده از کرسی آزاداندیشی و فضای آزاد دانشگاه زدودن اسلام است.

وی روحانیت را مدافع اسلام خواند و تصریح کرد: وقتی مدافع را از بین ببرند قطعا دین از بین خواهد رفت . علما مروجین اسلام و انقلاب و راه شهدا هستند. علمای اسلام مبارزه با بدعتها و خرافات را در صدر برنامه و سرلوحه زندگی خود قرار داده بودند.

مسئول امور روحانیون سپاه نینوا گلستان گفت: باید این افراد نفوذی بدانند که این صحبت ها و حرکت های موذیانه در این تریبون ها و کرسی های آزاد اندیشی اثری به روی مردم ندارد زیرا که مردم از روحانیت و روحانیت از مردم جدا ناپذیرند.

حجت الاسلام ابری با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی که همه دشمنان نظام و انقلاب را انگشت به دهن کرد خاطر نشان شد: متاسفانه برخی از نوچه های استکبار توجهی به این مسئله ندارند و به راحتی به شخص امام، جامعه روحانیت، مدافعان حرم و رزمندگان ما که مدافعان اسلام و ایران اسلامی هستند توهین می کنند و خود را مدیون خون شهدا کرده اند لذا این این افراد هیچ جایگاهی در بین مردم ندارند.

وی بیان کرد: همه مسئولین و آحاد مردم باید نسبت به این هتاکی ها واکنش نشان دهند و جلوی این افراد سد آهنینی درست کنند و مسئولین دانشگاه باید با این افراد برخورد قاطع و انقلابی نمایند تا آنها از هر نظر خلع سلاح شوند تا درس عبرتی برای دیگر کج اندیشان شود.

مسئول امور روحانیون سپاه نینوا گلستان گفت: اینان بدانند ایران اسلامی جایگاه و پایگاهی برای اندیشه اهل بیت,امام راحل و رهبری انقلاب است و هر کس که در برابر سیل خروشان مردم ولایت مدار و بصیر ایران قرار گیرد همچون خس و خاشاکی کنار خواهد رفت.

بازدیدها: 58 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 09:28 - 25 آبان 1395
دسته بندی: خبرها کد خبر: 6132
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت