» » تالیف 100 اثر از نویسندگان معتبر استانی و کشوری برای اجلاسیه شهدای گلستان/ تقدیم فرش سنتی گلستان به مقام معظم رهبری

به گزارش گلستان ما به نقل از تسنیم ؛ سردار رحمت الله صادقی در یادواره سرداران و 4 هزار شهید استان گلستان که برای گلستان‎های مقیم تهران و در باغ موزه دفاع مقدس تهران برگزار شد، اظهار داشت: ما امروز توفیق داریم اجلاسیه ملی استان گلستان را با یادواره سرداران و 4 هزار شهید استان گلستان که برای گلستان‎های مقیم تهران آغاز کنیم.

وی تصریح کرد: یک ماه برنامه متعدد و متنوعی را شورای سیاست‎گذاری اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان پیش‎بینی کرده و اقداماتی که در این یک ماه به صورت ویژه پرداخته شده محصول یک کار جمعی استانی با ریاست استاندار گلستان و مدیران دستگاه‎های اجرایی و فرمانداران است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان اظهار کرد: به فضل الهی و توفیق به زمان اجرای برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان در آذر ماه نزدیک می‎شویم.

صادقلو ادامه داد: برنامه‎های مختلفی در این راستا در استان گلستان پیگیری کردیم که یکی از اقدامات خوبی که در این مدت خادمین شهدا استان گلستان داشتند جمع‎آوری 3 هزار و 329 اثر از 4 هزار شهید استان گلستان بود و این یک اقدام عملی و آغاز یک حرکت جدید پس از اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان است.

وی آثار شهدای استان گلستان را بخش مغتنمی از گنجینه هشت سال دفاع مقدس اعلام کرد و گفت: با توجه به برنامه‎های شورای سیاست‎گذاری اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان پس از برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان برنامه‎های ما در راستای تکریم از شهدا ادامه دارد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان یادآور شد:  100 اثر از نویسندگان معتبر استانی و کشوری برای این اجلاسیه شهدای گلستان تالیف شده است و همچنین با فیلم و پویانمایی اقدامات خوبی در حوزه مختلف هنری و فرهنگی انجام شده است.

صادقی افزود: جشنواره ملی فیلم کوتاه در استان گلستان 320 اثر از کل کشور تا کنون جمع آوری شده و توفیق خواهیم داشت در حوزه فیلم و سینما این آثار را انعکاس دهیم.

وی تاکید کرد: یادواره‎های شهدا در استان گلستان به صورت تخصصی، یگانی و موضوعی در استان مانند یادواره‎های  دانشجو، طلاب و روحانیت، و یادواره 600 شهید اهل سنت استان گلستان که افتخارات بزرگ در دفاع مقدس آفریدند را برگزار خواهیم کرد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: تجمع بزرگ رزمندگان گلستانی، تجمع بزرگ اسوه‎های صبر، ادعیه‎های ندبه و کمیل را تا  روز برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید در استان گلستان خواهیم داشت.

صادقی با بیان اینکه کرسی تلاوت نور یکی از برنامه‎های جذاب قرآنی است که در استان گلستان برگزار خواهیم کرد، بیان داشت: در ارتباط با شعار امسال که سال "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" نامگذاری شده یک حرکت نمادینی در تولید یک فرش تمام سنتی‎ اقدام کردیم که این فرش به همراه کتب شهدای گلستان در روز دیدار با مقام معظم رهبری اهدا خواهیم کرد.

بازدیدها: 70 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:28 - 26 آبان 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ویِژه / تابلو اعلانات اخبار کد خبر: 6136
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت