» » توهین به شهدای مدافع حرم و خطوط قرمز نظام را برنمی تابیم/ دانشگاه ها مانع عقده گشایی سیاسی افراد شوند

به گزارش گلستان ما ؛ "علی اصغر طهماسبی" در جلسه کمیسیون دانشجویی شورای تأمین استان، خاطرنشان کرد: چنانچه کسی بخواهد کوچکترین تعرضی به شهدای مدافع حرم و خطوط قرمز نظام داشته باشد، با او برخورد خواهد شد.

رئیس کمیسیون دانشجویی استان اضافه کرد: در موضوع تریبون آزاد دانشجویی و مناظره جنجالی اخیر در یکی از دانشگاههای استان، شخصاً از ابتدا پیگیر امور بوده و موضوع را رصد کرده ام، ضمن این که سعی کردیم در فضایی آرام عکس العمل مناسبی به این موضوع داشته باشیم.

وی ادامه داد: از رؤسای دانشگاه ها، معاونین فرهنگی و تشکل های سیاسی انتظار داریم، حال که با رویکرد دولت تدبیر و امید در دانشگاه ها فضایی برای بیان دیدگاه های افراد از گروه ها و جناح های مختلف سیاسی بوجود آمده، تمامی برنامه هایی که از نهاد دانشگاه مجوز می گیرند، حتما، خود مجوز دهندگان نیز در آن برنامه حضور داشته باشند و فضا را مدیریت کنند تا خدای نکرده به انحراف کشیده نشود و دانشجو بخواهد هزینه آن را بپردازد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با تأکید بر مستقل بودن دانشگاه ها در تصمیم گیری، خاطرنشان کرد: دانشگاه ها باید از ورود افرادی که قصد دارند در داخل دانشگاه عقده گشایی سیاسی کرده و فضا را به چالش بکشند، جلوگیری کنند.

طهماسبی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب هم تأکید داشته اند، باید مراقب باشیم که در آستانه انتخابات سال 96 فضای جامعه به سمت دو قطبی پیش نرود.

وی در ادامه گفت: ما از ابتدای پیروزی انقلاب تندبادهای زیادی را پشت سرگذاشته ایم و حال که کشتی نظام در ساحل آرامش قرار دارد، نباید اجازه دهیم عده ای با رفتار خود این کشتی آرام را به مسیر طوفان هدایت کنند.

رئیس کمیسیون دانشجویی استان بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی یک نظام مبتنی بر ارزشهای فرهنگی و معنوی است و همه باید به گونه ای رفتار کنیم که رفتارهای ما الگویی برای نسل جوان باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری یادواره 4000 شهید استان در تهران، افزود: از 25 آبان ماه برنامه های شاخص یادواره 4000 شهید استان به مدت یک ماه برگزار خواهد شد که در همین راستا در تاریخ 16 آذر و روز دانشجو یادواره شهدای دانشجوی استان را برگزار خواهیم کرد.

وی ضمن گرامیداشت هفته بسیج یادآور شد: همه ما بسیجی هستیم و به این عنوان افتخار می کنیم، انقلاب اسلامی ما به برکت وجود بسیجیان پا برجاست و اگر وجود بسیج مردمی نبود، تندبادهای ایجاد شده توسط دشمن در خیلی از مقاطع نظام را دچار آسیب های جدی می نمود.

تاریخ انتشار 3 آذر 95

بازدیدها: 53 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 09:31 - 3 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه کد خبر: 6210
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت