» » گلایه از عدم حضور برخی مسئولان در نشست هم اندیشی 9 دی / کریمی : فتنه 88 به ثمر می نشست شما مدیر کل نبودید / نان انقلاب را می خورند اما در برابر توهین به امام سکوت می کنند

به گزارش گلستان ما ؛ حسین کریمی‎اول جانشین سپاه نینوا گلستان در نشست هم‎اندیشی به مناسبت پاسداشت یوم‎الله 9 دی که در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان برگزار شد، اظهار کرد: فضای عمومی جامعه همیشه متأثر از فتنه 88 خواهد بود عده‎ای در کشور به دنبال این هستند که چرا این موضوع را فیصله نمی‎دهید و فتنه 88 یک اتفاق ساده‎ای بود که تمام شد.

وی با تاکید بر اینکه در فتنه 88 هویت اسلامی، انقلابی و بنیان‎های انقلاب اسلامی نشانه گرفته شد، تصریح کرد: اصول مسلم انقلاب اسلامی و آنچه امام راحل ترسیم کرده بودند در فتنه 88 مورد حمله قرار گرفت.

* می‎خواهند فتنه 88 را پوشش بدهند/ جامعه نباید از خیزش براندازانه ضدانقلاب علیه نظام اسلامی غافل شود

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: فتنه‎گران 88 در پی نارضایتی از انتخابات پایه‎ها و اصول انقلاب اسلامی را نشانه گرفتند، اصل ولایت فقیه، استکبارستیزی، شهادت‎طلبی، تفکر و اندیشه عاشورایی و حسینی را نشانه گرفتند، در روز عاشورا به عزاداران حسینی حمله کردند لذا این اقدام به هیچ‎وجه فراموش شدنی نیست.

کریمی‎اول تاکید کرد: آنهایی که دم می‎زنند دعوای دو جناح تمام شد، برای این است که می‎خواهند فتنه 88 را پوشش بدهند و جامعه را از خیزش براندازانه ضدانقلاب علیه نظام اسلامی غافل کنند، شاید این اتفاقات را عده‎ای فقط در ازای یک نامزد شکست خورده معنا و تفسیر کنند اما ما بطن موضوع را می‌بینیم.

وی با اشاره به اینکه اصل حرکت ضدانقلاب به سردمداری آمریکا برای براندازی جمهوری اسلامی شکل گرفت، گفت: در فتنه 88 شعارهای مرگ بر اصل ولایت فقیه، نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران مطرح شد.

* ملت ایران دست توطئه‌گران، منافقان، خیانتکاران به آرمان‎های انقلاب اسلامی را خوب شناختند

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان از حماسه 9 دی به عنوان یک مولفه ماندگار در انقلاب اسلامی و اوج بصیرت ملت ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری یاد کرد و افزود: حماسه 9 دی برای نقش برآب کردن همه توطئه‎ها طراحی شد.

کریمی‎اول گفت: آحاد ملت ایران دست توطئه‌گران، منافقان، خیانتکاران به آرمان‎های انقلاب اسلامی را خوب شناختند و تحت خیمه ولایت در 9 دی حماسه‎ای بزرگ رقم زدند که رویاهای آمریکا و استکبارگران، عقده‎گشایان و سیلی خوردگان از انقلاب اسلامی را نقش برآب کرد.

وی از مسئولانی که در نشست هم‎اندیشی پاسداشت یوم‎الله 9 دی شرکت نکردند ابراز گلایه کرد و گفت: اگر عدم حضور این مسئولان دلیل موجهی دارد خطابی به آنها متصور نیست، اما اگر دلیل موجهی وجود ندارد باید کارکرد آنها بازبینی شود آخر چه کار مهمتری از بحث مسائل اساسی انقلاب اسلامی در مسئولیت‎های اجرایی استان وجود دارد.

 

* بچه‎های ارزشی، دینی، انقلابی و خانواده‎های معظم شهدا هیچ گاه خسته نمی‎شوند

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان خطاب به مسئولان تاکید کرد: اگر کسی مدیرکل است و در نظام اسلامی حقوق می‎گیرد و در مسند قدرت نشسته است به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی است، اگر  فتنه 88 به ثمر می‎نشست هیچکدام از این آقایان مدیرکل نبودند و انقلاب اسلامی دچار حادثه می‎شد.

کریمی‎اول افزود: آنهایی که می‎خواهند حماسه 9 دی کمرنگ شود زیرچشمی نگاه به عقب دارند و منتظر حادثه برای انقلاب اسلامی هستند، که نبود این افراد در میدان، نشان‎دهنده خبرهای پشت پرده است.

وی ابراز خرسندی از پای کار بودن افراد مومن و انقلابی در صحنه‎های دفاع از انقلاب اسلامی کرد و گفت: خداوند را شاکر هستیم از اینکه بچه‎های ارزشی، دینی، انقلابی و خانواده‎های معظم شهدا هیچ گاه خسته نمی‎شوند و تحت تاثیر تبلیغات دشمن قرار نمی‎گیرند و همواره در صحنه حضور دارند.

* برخی نیروهای انقلابی را متهم به تندروی می‎کنند

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان از حماسه 9 دی به عنوان ثقل حرکت نیروهای انقلابی در مقابل ضدانقلاب یاد کرد و افزود: هر کسی به حادثه 9 دی اعتقاد دارد که به عنوان قله بصیرت، انقلابی‎گری و ولایی‎گری است در مسیر انقلاب است هر کس این آرمان را قبول ندارد و یا به آن شبهه دارد ضدانقلاب است.

کریمی‎اول با تاکید بر اینکه 9 دی مرز انقلابی و ضدانقلاب است، گفت: فتنه‎گران دقیقا در آن تجمعات و در اتاق فکر با توده‎ای‎ها، منافقین و ضدانقلاب و کومله نشستند و برای براندازی انقلاب اسلامی دست به دست هم دادند.

وی با اشاره به اینکه برخی نیروهای انقلابی را متهم به تندروی می‎کنند، اظهار کرد: آمریکا، اسرائیل، موساد و غربی‎ها صراحتا اعلام کردند که پشت صحنه بودند و از نارضایتی و شورش‎های داخلی ایران حمایت کردند خودشان اعتراف کردند که فتنه‎گران سرمایه‎های اسرائیل هستند.

* 9 دی اثبات حماسه حضور و انقلابی‎گری در اطاعت از ولی‎فقیه است

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان تاکید کرد: هر کسی به هر دلیلی به واسطه رابطه خونی از اینها حمایت کند در مسیر همان اهداف است مگر اینکه توبه کند.

کریمی‎اول گفت: برای ما مهم است که 9 دی آن حماسه حضور و انقلابی‎گری خودمان در اطاعت از ولی‎فقیه و در مسیر آرمان‎های انقلاب اسلامی بودن را به اثبات برسانیم.

وی بر لزوم بصیرت افزایی آحاد جامعه تاکید کرد و افزود: خواص جامعه با نشست در مساجد، تکایا و تریبون نماز جمعه و امام جماعت، فرهنگیان، اساتید و اقشار مختلف مردم باید نسبت به فتنه 88 و حماسه 9 دی بصیرت‎افزایی کنند تا مردم نسبت به توطئه صهیونیستی آمریکایی پی ببرند.

* عده‎ای نان امام و انقلاب را می‎خوردند اما در برابر اهانت به امام و انقلاب سوکت می‎کنند

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه فتنه 88 به دست باکفایت رهبر معظم انقلاب اسلامی خنثی شد، گفت: حسین‌بن‎علی (ع) به کمک این انقلاب آمد، آن موقعی که فتنه‎گران احمقی کردند، بیرق امام حسین (ع) را آتش زدند به عزاداران حسینی حمله‎ور شدند و چادر از سر بانوان محجبه برداشتند آن موقع سیدالشهدا (ع) به یاری انقلاب اسلامی آمد.

کریمی‎اول تاکید کرد: هر کسی دم از انقلاب، ولایت‎فقیه و ارزش‎های اسلامی می‎زند باید پا به پای انقلاب اسلامی جلو بیاید تا مردم به صحت گفتار و رفتار آنها پی ببرند و بدانند که راست می‎گوید نه آنکه در استان افرادی بیایند و به آرمان‎های انقلاب اسلامی، امام شهدا، ولایت و روحانیت توهین کنند و یک عده روضه سکوت بگیرند.

وی با اشاره به اینکه عده‎ای نان امام و انقلاب را می‎خوردند اما در برابر اهانت به امام و انقلاب سوکت می‎کنند، گفت: این را مردم و علما قضاوت خواهند کرد چرا وقتی به امام و روحانیت توهین شد خواص جامعه سکوت را برمی‎گزینند.

* حماسه 9 دی امسال باید قوی‎تر، باصلابت‎تر و کوبنده‎تر برگزار شود

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: سپاه و بسیج هر آنچه در توان دارند در بصیرت‎افزایی لایه‎های مختلف جامعه و در عرصه میدانی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر حماسه 9 دی پای کار خواهند آمد.

به گفته کریمی‎اول؛ استان گلستان سال گذشته یکی از استان‎های موفق و استثنائی در کشور در برگزاری حماسه 9 دی بود و تجربه خوبی به دست آمد امسال باید حماسه 9 دی قوی‎تر، باصلابت‎تر و کوبنده‎تر با توجه به اتفاقات اخیر در استان برگزار شود.

تاریخ انتشار 6 آذر 95

بازدیدها: 53 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 10:19 - 6 آذر 1395
دسته بندی: خبرها کد خبر: 6262
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت