» » اقتصاد مقاومتی با بسیج مردمی قابل تحقق است/ آمادگی بسیج و سپاه برای کمک به مسئولان در عرصه‌های توسعه‌ای

به گزارش گلستان ما ؛سردار رحمت‌الله صادقی در مراسم صبحگاه حامیان ولایت گروهان‌های نمونه بسیج کارمندان استان گلستان ضمن تسلیت ارتحال نبی مکرم اسلام (ص) و گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: ظرفیت بسیج در تمام حوزه‌های موردنیاز نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌تواند کارساز باشد امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری این ظرفیت مهم را برای همه مسئولان ایجاد کردند.

وی با اشاره به اینکه نقطه عطف شکوفایی ظرفیت‌های بسیج در دوران دفاع مقدس هویدا شد، تصریح کرد: سخت‌ترین، تخصصی‌ترین و پیچیده‌ترین شرایط دوران دفاع مقدس در حوزه مسائل نظامی بود که مردم در کسوت بسیج در فرماندهی، مدیریت، پشتیبانی، استفاده از تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها به بهترین نحو عمل کردند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان از بسیج مردمی به عنوان ذخیره پایان ناپذیر انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: با حجم گسترده تهاجمات و تهدیدات نظام سلطه، اما انقلاب اسلامی ایران در اوج اقتدار است.

سردار صادقی با اشاره به اینکه نظام سلطه دشمنی دیرینه با انقلاب اسلامی ایران دارد، گفت: دشمن با هر توطئه و ترفندی علیه انقلاب اسلامی راه به جایی نبرد.

وی افزود: هر جایی که ظرفیت مردمی پای کار باشد دشمن نمی‌تواند به خواسته‌های خود برسد، دشمن تهدید نظامی را برای ساقط کردن انقلاب اسلامی طراحی کرد اما تنبیه تاریخی شد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان بیان کرد: تنبه نظام سلطه سبب شده که بعد از دفاع مقدس تهدید نظامی نشدیم این تجربه دفاع مقدس و بسیج است.

سردار صادقی با اشاره به آمادگی سپاه و بسیج در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: انصافا دولت نیز تمام ظرفیت‌هایش را گذاشته اما اگر به ذخیره پایان‌ناپذیر مردم وصل شود می‌تواند یک تاریخ در حوزه تهدیدات اقتصادی باشد.

وی استفاده از ظرفیت بسیج در حوزه‌های استقامتی، مقاومتی، پاسداری، ایستادگی و توانایی برای حاکمیت نظام را موثر خواند.

سردار صادقی با تاکید بر اینکه بسیج با همه ظرفیت‌ها آماده حضور است، گفت: بسیج و سپاه آمادگی دارد در عرصه‌های امنیتی، علمی، فرهنگی، اجتماعی و ... به کمک مسئولان نظام آید.

 تاریخ انتشار 8 آذر 95

بازدیدها: 82 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 10:47 - 8 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار ویِژه کد خبر: 6283
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت