» » یادواره شهدای پايگاه مسجد امام علي(ع) آزادشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج گلستان، درشب شهادت حضرت امام رضا(ع) آيت الله عبدالجواد ابراهيمي فر استاد حوزه ودانشگاه اظهار کرد: رسالت همگان ترویج روحیه فرهنگ ایثار و شهادت است و این روحیه برای دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی لازم است.
وي باتبیین برنامه های دشمنان افزود: دشمنان امروز از طریق جنگ نرم قصد ضربه زدن به ارزش های انقلاب اسلامی را دارند.
استادحوزه ودانشگاه با بیان اینکه امروز ایران اسلامی در آسایش و امنیت قرار داردگفت: امینت موجود در کشور مرهون تلاش ایثارگرانی است که با نثار جان خود دشمنان رادررسیدن به اهداف خود ناکام گذاشتند.
آيت الله ابراهيمي فر ادامه داد: تاکید دشمن بر کم رنگ کردن حضور جوانان و نوجوانان در مساجد هراس از آثار موثر و مفید آن در جسم و روح جوانان و دیگر اقشار مختلف مردم است ودر دفاع مقدس این مساجد بودند که رزمندگان انقلابی پرورش می دادند.
وي همچنين به ترويج فرهنگ ايثاروشهادت در جامعه تاكيد كرد وگفت: در این يادواره ها باید فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج کنیم تا جوانان ما بدانند که شهدا برای چه هدف و آرمانی جان خود را در راه اسلام و انقلاب فدا کردند.
این استاد حوزه ودانشگاه بابيان اينكه جايگاه متعالي نظام وانقلاب را درزمان فعلي مديون خون شهدا هستيم افزود:شهیدان رفتند و درس ایثار، ایستادگی و شهادت را به ما آموختند و ما نیز باید با ترویج و تبیین دستاوردهای شهدا به جوان و نوجوانان آینده این نظام و انقلاب را بیمه کنیم .

 تاریخ انتشار 11 آذر 95

بازدیدها: 100 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:56 - 11 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / گزارش شهرستان آزادشهر / گزارش شهر آزادشهر کد خبر: 6328
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت