» » عشق و شور شهدا در شب های عملیات را با هیچ معادله و معامله ای نمی توان محاسبه و بیان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج گلستان، سرهنگ حسین کریمی اول ضمن حضور در این یادواره افزود : عشق و شور شهدا در شب های عملیات را با هیچ معادله و معامله ای نمی توان محاسبه و بیان کرد.

جانشین فرمانده ای سپاه نینوا گلستان با بیان ناتوانی دشمن در ضربه به نظام افزود : در حال حاضر بیش از 30 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد ولی دشمن نتوانسته ضربه ای وارد کند ، زیرا آنها همه چیز را با عدد و معادله و محسوسات محاسبه می کنند، در صورتی که این دلداگی ها به مسیر شهدا و امام شهدا قابل لمس نیست و تا این عشق و علاقه در وجود ما هست توانایی کاری را ندارند.

سرهنگ کریمی اول در ادامه خاطر نشان کرد : اوباما چند سال پیش اعلام کرد که بشار اسد باید برود ، ولی حالا اوباما رفت و بشار اسد مستحکم تر از پیش هست ، زیرا همرزمان شهدای شما در جبهه مقاومت در حال جنگیدن علیه دشمنان اسلام اند.

وی همچنین اظهار داشت : راز ماندگاری انقلاب در ایمان به خدا ، اطاعت از ولی و روحیه جهادی و شهادت طلبی ما نهفته است.

جانشین فرمانده ای سپاه نینوا گلستان تصریح کرد : رزمندگان گوششان به رهبرشان بود نه به خواص .هر جا که گوش به فرمان رهبر بودیم به سلامت از مشکلات عبور کردیم و هر جایی که اطاعت نکردیم ضرر کردیم ، نمونه بارز آن برجام است که رهبر انقلاب (مد ظله العالی ) با عبارت "خسارت محض" نام بردند.

در پایان جانشین فرمانده سپاه نینوا استان گلستان بیان کرد : آمریکا با انرژی هسته ای ، حقوق بشر و غیره کاری ندارد بلکه با انقلاب ما و با اسلام مشکل دارد.امروزه بعضی خواص بصیرت ندارند ولی آحاد ملت نمره 20 و 100 دارند.

گفتنی است این مراسم در راستای اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان و 201 شهید شهرستان مینودشت ، چهارمین یادواره شهدای مسجد حضرت رسول (ص) و شهدای مدافع حرم در شهرستان مینودشت برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 تاریخ انتشار 17 آذر 95

 

بازدیدها: 51 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:54 - 17 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ايثار و شهادت / گزارش یادواره های استان گلستان / تقویم برگزاری یادواره های مینودشت کد خبر: 6447
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت