» » امروز موج بیداری به خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران رسیده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرگان، حجت الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در کنگره بزرگداشت شهدای اهل سنت استان گلستان که در راستای اولین اجلاسیه ملی ۴۰۰۰ شهید برگزار شد، اظهار کرد: یادواره شهدا در راستای فرهنگ‎سازی ایثار و شهادت است و مسئولیت ما پاسداری از آنها است.

وی بابیان اینکه بهشت در زیر سایه شمشیر مجاهدانی است که برای ادای کلمه توحید قدم به این عرصه گذاشتند، گفت: ارتش غیور ما، سپاه سرافراز و بسیج دریادل امروز در این جایگاه والا قرار گرفتند و عزت و اقتدار نظام و ملت وابسته به مجاهدت‌های این مجموعه عظیم است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور بابیان اینکه اگر از منزل جهاد بگذریم به منزل شهادت می‌رسیم، افزود: سالک آل الله باید از میان سیم‌خاردارها، توپ‌ها و تانک‌ها و میدان‌ها مین عبور کند تا به شهادت برسد.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی بابیان اینکه شهادت به‌راحتی به دست نمی‌آید، اظهار کرد: لحظه شهادت به‌قدری زیباست که هیچ دوربینی نمی‌تواند آن را ضبط کند و هیچ نقاشی نمی‌تواند صحنه زیبا شهادت را ترسیم کند.

وی با بیان اینکه شهدا نهال انقلاب اسلامی ایران را با خون خود آبیاری کردند و همراه با ولایت وارد میدان مبارزه شدند، افزود: این نهضت و انقلاب را شخصیتی همچون امام خمینی (ره) هدایت و رهبری کردند و ایشان یک ملت مرده را زنده و مسیحا گونه در این قدم راه گذاشتند و ملت خفته را به تعبیر استکبار به یک آتشفشان تبدیل کردند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه روحیه عزت‎خواهی و عزت‌طلبی با تاسی از امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی متجلی شده است. یادآور شد: با رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری امروز موج بیداری به خارج از مرزهای ایران رسیده و شاهد این هستیم که عراق به نقطه آزادی بیداری رسیده است.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی ادامه داد: امروز دنیا نمی‎تواند به سادگی برای سوریه تصمیم بگیرد و این انقلاب بود که جهاد اسلامی را در فلسطین به وجود آورد و رژیم صهیونستی نتوانست غزه را حذف کند.

وی گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلاب مسلمانان است و اگر در هرکجایی از این دنیا مظلومی باشد و انسانی با معیارهای انسانی زندگی کند از آن دفاع خواهد کرد که در این بحث شیعه و سنی وجود ندارد و هرکجا که دشمن بخواهد به مسلمانان تجاوز کند و آنها را سرکوب کند از مظلوم حمایت خواهیم کرد چرا که این سیاست نظام جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اظهارداشت: ما با آمریکا سر سازش نداریم چرا که آمریکا جنایتکار است و همه ظلم ها و جنایتکاری که در منطقه انجام می شود زیر سر آمریکا است و همه ما باید همراه با ولایت گام برداریم.

امروز موج بیداری به خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران رسیده است

 

تاریخ انتشار 18 آذر 95

بازدیدها: 46 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:36 - 18 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ویِژه / گزارش های خبری کد خبر: 6495
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت