» » عزت امروز خود را مرهون خون پاک شهدا و خانواده هایشان هستیم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرگان، حجت‎الاسلام جعفر رعایتی در مراسم آئین نصب پرچم بر سردر منازل شهدا که در راستای نخستین اجلاسیه ملی4000 شهید استان گلستان در روستای اوزینه و با حضور مسئولان و مردم شهیدپرور و ولایتمدار این خطه شمالی برگزار شد، اظهار کرد: استان گلستان 4000 شهید گلگون کفن را در راه ولایت، حفظ ناموس و پاسداری از انقلاب اسلامی تقدیم کشور کرد که طبق آیات شریفه قرآنی آنان را حاضر و ناظر بر خود می دانیم.

وی ابراز کرد: یکی از طرح های فرهنگی اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان این است که در کاروان‌های پیاده‌روی اربعین حسینی4000 نفر به نیابت از4000 شهید استان گلستان، 4000 پرچم را در کربلا متبرک کرده و امروز این پرچم‌ها در منازل شهدا نصب می شود.

مسئول نمایندگی ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: این حرکت فرهنگی بیانگر این نکات است که هیچگاه شهدا را فراموش نمی کنیم و عزت امروز خود را مرهون خون پاک آن عزیزان می دانیم و قدردان خانواده های آنان هستیم.عزت امروز خود را مرهون خون پاک شهدا و خانواده هایشان هستیم

وی افزود: مردم استان گلستان امروز در این حرکت منسجم با این وصیت مشترک شهدا تجدید میثاق کرده و نشان می دهند که پرچم مقدس انقلاب اسلامی را با پیروزی از وایت مطلقه فقیه و شهدای اسلام همواره در اهتزاز نگه داشته و بر زمین نخواهند گذاشت.

مسئول نمایندگی ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان یادآور شد: امشب پس از برپایی نماز مغرب و عشاء در همه مساجد استان گلستان، گروه‌هایی به سمت منزل خانواده‌های شهدا حرکت کرده و این پرچم ها را نصب می‌کنند.

‌رعایتی گفت: این عملیات بزرگ فرهنگی توسط کمیته تکریم اجلاسیه، فرمانداری‌ها، سپاه و پایگاه‌های بسیج نواحی و همه دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان‌ها انجام می‌شود.

 

 

 

تاریخ انتشار 20 آذر 95

بازدیدها: 34 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:15 - 20 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / گزارش های خبری کد خبر: 6540
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت