» » اجلاسیه 4000 شهید؛ حال و هوای گالیکش را معنوی کرده است

به گزارش گلستان ما، سرهنگ پاسدار سید یحیی قاضوی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه در خصوص چگونگی اجرای برنامه‌های اجلاسیه 4000 شهد گفت: برگزاری برنامه‌های متعدد در راستای اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان حال و هوای شهرستان گالیکش را معنوی کرده است.

وی افزود: در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و چهار هزار شهید استان گلستان، اجلاسیه ملی شهدای استان گلستان با اجرای برنامه‌های گسترده و متنوع، پرمحتوا و ملی در سطح استان برگزار می‌گردد.

به گفته قاضوی ازآنجاکه شهدا بهترین سرمایه‌های این نظام و انقلاب می‌باشند جهت پاسداشت یاد و خاطره‌ی آن‌ها و ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و تقویت روحیه ایثار و شهادت در بین اقشار جامعه و انتشار رنگ بوی شهادت و معنویت در استان گلستان این اجلاسیه ملی برنامه‌ریزی‌شده است.

 

فرمانده سپاه گالیکش خاطرنشان ساخت: از اولین روز اعلام و ابلاغ اجلاسیه 4000 هزار شهید گلستان، برنامه‌ریزی گسترده‌ای پیش‌بینی گردید اعم از یادواره شهدای محلات با حجم وسیعی در سطح روستاها و شهر و مدارس، سرکشی و دیدار کلیه‌ی خانواده‌ها شهدا ء و اهداء تندیس اجلاسیه، سرگذشت پژوهشی زندگینامه همه شهدای شهرستان گالیکش و استان و کلیه برنامه‌های شهرستان‌ها در سطح سپاه و بسیج و سایر ادارات بارنگ و بوی اجلاسیه صورت گرفته و در این راستا کارگروه‌ها و کمیته‌های یازده‌گانه با مسئولیت مسئولین ادارات، با ریاست فرماندار شهرستان و جانشینی فرماندهان سپاه شهرستان شکل‌گرفته و تا به امروز کلیه برنامه‌ها باکیفیت انجام‌شده است.

وی در خصوص تعامل ادارات شهرستان گالیکش نیز گفت: با شروع برنامه‌های اجلاسیه در سطح استان و تشکیل کارگروه‌های استانی، کار گروهای شهرستانی نیز تشکیل و شرح وظایف احکام مسئولیت و دستورالعمل‌ها و ابلاغیات به‌تمامی کمیته‌ها واگذار گردید. جلسات متعددی پیرامون اجلاسیه در سطح فرمانداری سپاه شهرستان گالیکش و کارگروه‌های شهرستانی شکل‌گرفته و کلیه کمیته‌ها پیگیر مأموریت‌ها اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان است.

قاضوی در پایان به تأثیر برنامه اجلاسیه در بین آحاد مردم اشاره کرد و گفت: با توجه به حجم گسترده برنامه‌های انجام‌شده با رویکرد اجلاسیه فضای مناسبی در شهر و روستاها انجام‌گرفته و آحاد مردم از این اجلاسیه و چگونگی برگزاری آن اطلاع دارند و این‌یک کار بزرگ شاخص و ارزشی در سطح شهرستان است و الحمدالله حضور گسترده و چشم‌گیری در برنامه‌های اجلاسیه خصوصاً یادواره شهدا و برنامه‌های متمرکز انسانی داشته‌ایم.

 

تاریخ انتشار 21 آذر 95

بازدیدها: 50 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:33 - 21 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / گزارش های خبری کد خبر: 6605
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت