» » علاوه برامنیت ایران امنیت خاورمیانه را تامین می کنیم / یادواره شهداء محل تذکر دادن آرمان شهیدان باشد / بهترین خدمت به انقلاب کارو تلاش برپایه اقتصاد مقاومتی است

به گزارش گلستان ما ؛ حسین کریمی جانشین سپاه نینوا استان گلستان در یادواره شهدای کارگری گرگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء هفته وحدت ، اظهارکرد: استان گلستان مرکز و نمونه ای از وحدت بین شیعه و سنی است .

 

وی به برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان در تاریخ 25 آذر ماه در گرگان اشاره کرد و گفت:  این اجلاسیه بزرگ ترین عملیات فرهنگی استان گلستان است که باعث مرور خاطرات برای ایثارگران شده و باری دیگر این استان رنگ و بوی شهادت گرفته است.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان اذعان داشت: این مراسم ها و یادواره های شهداء جایی است که ما از خودمان بپرسیم آیا به وصایای شهداء عمل کرده ایم و توانسته ایم از میراث شهداء به درستی حفاظت و پاسداری کرده ایم.

وی افزود : باید ببینیم کجای کار قرار داریم و آیا به وظائف خود در قبال شهداء به درستی عمل کرده ایم یا نه و در خلوت خود به عملکرد مان نمره بدهیم.

کریمی با بیان اینکه بیش از 95 درصد از شهداء در وصیت نامه های خود به حفظ اصول و ارزش های انقلاب تاکید کرده اند ، تصریح کرد: شهداء گفته اند امام را تنها نگذارید و پیام آنها این است که ما باید مطیع رهبر باشیم.

وی با تاکید بر اینکه اگر می خواهیم شرمنده امام و شهداء نباشیم باید به وصیت نامه شهداء به درستی عمل کنیم ، گفت: یادواره شهداء محلی است که ما پیام شهداء را انتقال دهیم و اهداف آنها را تذکر دهیم.

جانشین سپاه نینوا استان گلستان افزود: برخی از خون شهداء برای خود نردبان ایجاد کرده اند و از آن در جهت منافع شخصی و گروه خود استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مرکز ثقل جهان اسلام شده است ، تصریح کرد: امروز خون شهداء به ثمر نشسته و جغرافیای سیاسی و نظامی انقلاب اسلامی از کنار اروند به کناره های مدیترانه رسیده و امروز با امریکا و اسرائیل در خارج از مرز ها در حال مقابله هستیم .

کریمی گفت: انقلاب اسلامی از موانع عبور کرده و دشمنان اسلام را مایوس کرده است به گونه ای که وقتی اوباما می گوید باید بشار اسد برود امروز می بینیم این اوباما هست که دارد می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز علاوه بر امنیت ایران امنیت خاورمیانه را هم می توانیم تامین کنیم ، خاطرنشان کرد: دستاوردها و اقتدار نظام را باید را برای برخی افراد منفعل در مقابل دشمنان یادآوری شود کنیم .

تاریخ انتشار 22 آذر ماه 95

بازدیدها: 35 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 12:53 - 22 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ویِژه کد خبر: 6653
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت