» » ولایت فقیه محور اصلی وحدت در انقلاب اسلامی است / هنوز برخی از مسئولین نسبت به فتنه 88 موضع ندارند/ امریکا اولین و بزرگترین دشمن انقلاب و اسلام است

به گزارش گلستان ما ؛ سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره 15 هزار نفری ایثارگران گلستان در گنبد اظهارکرد: 3 واژه مهم در چنین جمعی باید صحبت شود در این جمع ها که از زبان حضرت امام و مقام معظم رهبری جاری شده است وارتباط آنها باید مشخص شود .

وی به سه واژه انقلاب اسلامی ، شهدا ء و وحدت اشاره کرد و گفت : باید ببینیم این همه عظمت که در دفاع مقدس انجام شد برای چه چیزی بود است و چرا از جنگ به عنوان دفاع مقدس یاد می شود باید به پاسخ این سوالات در یادواره های شهداء بدهیم .

سردار جعفری با طرح این سوال که هدف از انقلاب اسلامی چه بوده است ، گفت: ملت ما در راستای تحقق وحدت کلمه موفق بوده است و نتایج و دست آوردهای آن را با وجود شیطنت های دشمنان شاهد هستیم .

وی ادامه داد : باید بدانیم در هر مقطع از انقلاب اسلامی دشمنی ها بیشتر می شود و ایستادگی در راه انقلاب و ماندن در صراط مستقیم انقلاب پیچیده تر و سخت تر می شود .

 

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان داشت : نمی توان با موضع گیری کلی و بی خاصیت از انقلاب اسلامی دفاع کنیم و اولین شرط طی درست مسیر انقلاب و شهداء این است که دشمنان انقلاب و مخالفین انقلاب را بشناسیم.

وی امریکا را اولین و بزرگترین دشمن انقلاب و اسلام دانست و گفت: دشمنی امریکا برای ما و ملت کاملا روشن است حتی بخشی از مردم که تردید داشتند در موضوع برجام و مسئله هسته ای و مکر دشمن برایشان روشن و شفاف شد .

سردار جعفری به تهدیدات جدیدی که وارد صحنه شده اشاره کرد و گفت : ولایت فقیه محور اصلی وحدت در انقلاب اسلامی است .

وی در ادامه تاکید کرد: باید دشمنان داخلی نظام و انقلاب را هم به خوبی بشناسیم چون همه انقلاب ها بیش از اینکه از دشمن خارجی لطمه ببینند از مخالفین و دشمنان داخلی لطمه خواهند دید.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنی های بیرونی مثل امریکا و حزب بعث علیه انقلاب تهدید نبود و تهدید علیه جغرافیای ایران بود و همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند جنگ یک فرصت بزرگ برای صدور انقلاب اسلامی به جهان تبدیل شد .

وی نهضتی بیداری اسلامی در جهان را برگرفته از انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد : بصیرت سیاسی و دینی مورد تاکید مقام معظم رهبری است برای اینکه مخالفین راه و اهداف نظام و انقلاب به درستی شناخته شوند.

سردار جعفری مهمترین تهدید علیه انقلاب را جنگ نرم دانست و گفت: مشکل اصلی انقلاب با آن دسته ، گروه و افرادی است که وحدت شکن هستند .

وی با بیان اینکه در مسائل مذهبی آنهایی که علیه مسائل اعتقادی حرکت می کنند وحدت شکن هستند ، افزود: در ابعاد سیاسی هم باید توجه کنیم وحدت شکن سیاسی کیست ،کسی که با محور وحدت مخالفت می کند وحدت شکن سیاسی است .

این مقام مسئول در ادامه اذعان داشت : براساس قانون اساسی ولی فقیه محور وحدت است ، هرگروه و جریان سیاسی چه مسئول و چه غیر مسئول با جهت گیری که ولی فقیه مشخص می کند مخالفت کند نوعی وحدت شکنی و مخالفت است.

وی با اشاره به اینکه هدف ها و شعارهای انقلاب اسلامی در فتنه 88 مورد حمله قرار گرفت ، خاطرنشان کرد: باید دقیق آگاه شویم که ضد ولایت فقیه کیست ، هنوز برخی از مسئولین نسبت به فتنه 88 موضع ندارند با وجود اینکه فتنه 88 بسیار خطرناک تر از 8 سال دفاع مقدس بود.

 

تاریخ انتشار 23 آذر 95

بازدیدها: 44 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 12:30 - 23 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ویِژه / گزارش های خبری کد خبر: 6687
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت