» » انقلاب از دشمنان و مخالفین داخلی لطمه بیشتری می بیند / برخی مسئولین هنوز نسبت به فتنه88 موضع ندارند

به گزارش گلستان ما ؛ سردار محمدعلی جعفری، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گردهمایی بزرگ 15هزار رزمنده استان گلستان اظهارکرد: برای اینکه دشمنان انقلاب اسلامی را بشناسیم و بتوانیم نام خود را مجاهد و مدافع انقلاب بگذاریم باید غیر از دشمنان تابلودار خارجی دشمنان داخلی را بشناسیم چرا که همه انقلاب های دنیا و انقلاب ما بیش از اینکه از دشمنان خارجی مثل عربستان منفور و آمریکای جنایتکار لطمه ببیند از دشمنان داخلی لطمه می بیند، از مخافین داخلی لطمه می بیند، این ها نه سخن من بلکه فرمایشات حضرت امام(قدس سره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

انقلاب از دشمنان و مخالفین داخلی لطمه بیشتری می بیند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: انقلاب اسلامی نگران دشمنان داخلی و مخالفت های داخلی است، انقلاب ها همیشه از درون صدمه می بینند، دشمنی های دشمنان بیرونی مانند آمریکا تهدیدی علیه امنیت و تمامیت ارضی کشور بود اما برای انقلاب اسلامی تهدید نبود چه بسا به فرصت بزرگ طلایی برای صدور انقلاب تبدیل شد.

وی ادامه داد: این نهضت بیداری که در جهان در حال گسترش است و این اعتراض هایی که به نظام سلطه انجام می گیرد برگرفته از شعاع نورانی انقلاب اسلامی است، پس تهدید دشمنان خارجی تهدید برای انقلاب نیست تهدید اصلی مخالفت های داخلی است اینها باید مورد توجه مدافعین انقلابو نظام باشد.

سردار جعفری گفت: شاید در ذهن ها منظور از مخالفین داخلی ضدانقلابهای مسح یا سلطنت طلب ها و یا منافقین و گروه های سازمان یافته متصور شود اما باید دقت بیشتری کنیم، بصیرت سیاسی و دینی برای همین است تا مخالفین داخلی این انقلاب عظیم را بهتر بشناسیم.

وی تصریح کرد: منظور از مخالفین داخلی مخالفت های سازمان یافته مسلحانه نیست، اینها عددی نیستند، بحمدالله نیروهای نظامی جان بر کف زیادی داریم که تحرکات اینها را در نطفه خفه می کنند، خظر اصلی چیز دیگری است.

مشکل اصلی انقلاب با کسانی است که وحدت شکنی می کنند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر این پرسش که تهدید علیه انقلاب اسلامی چیست؟ متذکر شد: مهمترین تهدید علیه انقلاب اسلامی در سه عرصه سیاسی، فرهنگی و اقتصادی در حال وقوع است این همان جنگ نرمی است که در آن قرار داریم، بخشی از این جنگ نرم از سوی دشمنان خارجی برنامه ریزی و پشتیبانی می شود ولی سربازان و فرماندهان میانی آن در داخل هستند، باید اینها را بشناسیم.

وی خاطرنشان کرد: مشکل اصلی انقلاب با آن دسته افراد و گروه هایی است که چه در مقام مسئول و چه در مقام مردم عادی در این انقلابوحدت شکنی می کنند، وحدت شکنان در مسائل مذهبی و سیاسی باید شناسایی شوند.

مخالفین ولی فقیه وحدت شکن سیاسی هستند/ تعیین کننده مسیر انقلاب ولایت فقیه است

سردار جعفری گفت: وحدت شکن سیاسی کسی است که با محور وحدت یعنی «ولی فقیه» مخالفت می کند، ولی فقیه بر اساس قانون اساسی هدایت کننده مسائل مختلف سیاسی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، دفاعی و دیگر مسائل است اوست که باید حرفش فصل الخطاب و تعیین کننده مسیر انقلاب اسلامی باشد.

وی تأکید کرد: هر کس، هر گروه و هر جریان سیاسی که با جهت گیری هایی که شخص ولی فقیه تعیین می کنند مخالف باشد، هر کس هر کس که با فرماندهی و با خط مشی های تعیین شده و اعلام شده ولی فقیه مخالفت کند وحدت شکنی کرده است.

بعضی مخالفت با ولایت فقیه را به عمل رساندند

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: بعضی حتی مخالفت با ولایت فقیه را ضمن اعلام نظر به عمل هم می رسانند، البته مقام معظم رهبری خودشان فرموده اند اعلام نظر اشکالی ندارد هر چند برای مدعیان انقلاب مداری این هم خالی از اشکال نیست، کسانیکه برای تحقق افکار خودشان در جهت مخالفت با رهبری برنامه ریزی می کنند وحدت شکن هستند، تعیین کننده مسیر انقلاب ولایت فقیه است لذا مخالفان ولی فقیه مخالفان انقلاب اسلامی هستند.

وی ادامه داد: همه اقوام و همه مذاهب چنانچه این مسیر(ولایت فقیه) را قبول داشته باشند در مسیر انقلاب هستند ولی آنهایی که حرف های دیگری غیر از تعیین مواضع رهبری دارند و به طرق مختلف از تریبون ها استفاده کرده و مخالفت خود را بیان می کنند خلاف جهت انقلاب هستند، ما با اینها وحدت نمی کنیم، حتما باید موضع داشته باشیم، انقلابی بودن و انقلابی ماندن به این معناست، به معنای کلی انقلاب انقلاب گفتن که خاصیتی ندارد.

سردار جعفری خاطرنشان کرد: ما مواضع خود علیه مخالفان ولی فقیه را متاسفانه با ملاحظاتی بیان می کنیم، باید موضع خود را شفاف و روشن بکنیم، اگر به دشمنی های این برهه توجه نکنیم آرام آرام ارزش ها و اصول ما و مبانی قرآنی ما را زیر سوال می برند.

در ادامه فرمانده سپاه پاسداران به عده ای اشاره کرد که ادعای انقلاب بودن و همراهی با نظام را می کنند اما آگاهانه یا ناآگاهانه وحدت شکنی می کنند، پس از این سخن رزمندگان حاضر در سالن شعار «مرگ بر منافق فتنه گر» سر دادند که سردار جعفری در پاسخ گفت به حق دارید که این شعار را بدهید.

 

چرا برخی مسئولین هنوز نسبت به فتنه88 موضع ندارند؟!

وی ادامه داد: برخی مسئولین در کشور ما نسبت به تجزیه تحلیل فتنه88 موضع ندارند، چرا؟! این فتنه بسیار خطرناکتر از جنگ بود، من را به عنوان یک کارشناس دفاعی امنیتی اگر قبول دارید خدمت شما عرض می کنم به هیچ وجه خطر هشت سال جنگ تحمیلی با خطری که فتنه 88 داشت قابل مقایسه نیست و نبوده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف از فتنه88 را سرنگونی انقلاب اسلامی و تضعیف نقش ولایت فقیه خواند و گفت: از معجزاتی که در فتنه88 شاهد بودیم حماسه 9 دی بود که در آستانه آن قرار داریم، در این روز حماسی یکصدا همه مردم به نقش بی بدیل ولایت فقیه پی بردند؛ در این هنگام حضار شعار «مرگ بر ضد ولایت فقیه» سر دادند که سردار جعفری در پاسخ ابراز کرد که باید دقیق بر این شعارها واقف و آگاه شویم و این ضدولایت فقیه را بشناسیم.

سردار جعفری در پایان خاطرنشان کرد: ملاک و معیار ما باید نسبت به انقلابی بودن روشن شود، این جلسات باشکوهی که برای این عزیزان برگزار می شود باید ما را متوجه کند چه گروهی و چه کسانی بدنبال ایجاد انحراف در انقلاب اسلامی هستند در غیر این صورت گرامیداشت یاد شهید و زیر پا گذاشتن اهداف آنان با هم منافات دارد.

 

تاریخ انتشار 23 آذر 95

بازدیدها: 56 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 13:47 - 23 آذر 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار اجلاسیه / اخبار ویِژه / گزارش های خبری کد خبر: 6690
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت