» » مسئولین گالیکش خواستار دیدار با مقام معظم رهبری

حسن خسروی در جلسه هماهنگی برنامه‌های دهه مبارک فجر، 9 دی و گرامیداشت واقعه 12 دی و یادواره شهدا شهرستان گالیکش گفت: مسئولین شهرستان گالیکش با امضا تقاضانامه‌ای خواستار دیدار با مقام معظم رهبری با محوریت واقعه 12 دی این شهرستان هستند.

وی به برگزاری اجلاسیه 4000 شهید استان گلستان اشاره کرد و گفت: قدر و منزلت شهدا خیلی بالاتر از تلاش‌های ماست. فکر می‌کنم زحمات خوبی انجام گرفت و اجلاسیه بسیار خوبی برگزار شد که این مهم با توجه به زحمات، همدلی‌ها و هماهنگی‌های کلیه نیروهای استان و شهرستان حاصل شد.

خسروی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولین استان با محوریت اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان ، عنایت ویژه‌ای به مردم گالیکش داشتند که دو بار در فرمایشاتشان از گالیکش به‌عنوان سابقون انقلاب و جریانات انقلاب نام بردند.

به گفته خسروی مردم گالیکش به‌عنوان یک شهر پیشرو و مردمان پیشرو شناخته می‌شوند. کسانی که خوب انقلاب و اهداف انقلاب را درک کردند که مصداق بارز آن تقدیم شهدا 12 دی است.

مسئولین گالیکش خواستار دیدار با مقام معظم رهبری

 

فرماندار گالیکش تصریح کرد: اکنون ما در این شهرستان هستیم و به چنین مردمی خدمت می‌کنیم که باید قدر و منزلت آن‌ها را به‌خوبی بشناسیم و تمام توان خود را بکار گیریم که در قبال این مردم کوتاهی نکنیم.

وی با اشاره به اینکه تمامی مردم و مسئولین باید تلاش کنند تا یادواره شهدای شهرستان و شهدای 12 دی به‌خوبی برگزار شود گفت: این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد عضو شورای عالی حل اختلاف قوای سه‌گانه و نائب رییس سابق مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد بود.

خسروی با اشاره به برگزاری برنامه 9 دی نیز گفت: این برنامه به‌صورت متمرکز در مسجد جامع شهر گالیکش و با سخنرانی حجت‌الاسلام سیف‌الله سهرابی خورشیدی مدیرکل اوقاف گلستان برگزار خواهد شد.

 

تاریخ انتشار 1 دی ماه 95

بازدیدها: 49 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:55 - 1 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6780
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت