» » فتنه 88 هرگز از اذهان ملت فراموش نخواهد شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرگان، حجت‎الاسلام احمدرضا احمدی ظهر امروز در نشست هم‎اندیشی پاسداشت یوم‎الله 9 دی در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان برگزار شد، اظهار کرد:سران فتنه حیثیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به بازی گرفتند.

وی با گرامیداشت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) تصریح کرد: وجود پیامبر(ص) در عالم خلقت مانند روح در کالبد انسان است و همانطور که فقدان روح در بدن انسان باعث متعفن شدن انسان خواهد شد درحقیقت اگر پیامبر اکرم (ص) در دنیا نبود عالم حتما متعفن می شد.

 احمدی با بیان اینکه زندگی شخصی و اجتماعی باید دایرةالمعارف شریعت نبوی و فرهنگ علوی باشد، ابراز کرد: یکی از آسیب‌های جدی جامعه امروز ما دوری از رسالت است ما باید انقلابی متشرع باشیم هرجا از قید تشریع در انقلابی بودن فاصله گرفتیم فساد ایجاد کردیم.

مشاور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در استان گلستان گفت: اتاق فکرهایی وجود دارد که جامعه را از بشریت دور می‌کند ثمره دوری انسان از شریعت، فرهنگ نبوی و علوی سبب می‌شود تا در بیان و تصمیم گیری مطلب به تهمت زدن، دروغ گفتن و استهلال در مدیریت نامطلوب روی آوریم.

فتنه 88 هرگز از اذهان ملت فراموش نخواهد شد

 

وی با بیان اینکه درحقیقت 9 دی دو راهی تردید و یقین است، اذعان کرد: مقام معظم رهبری بر لزوم 9 دی تاکید کردند و فرمودند باید جامعه را از سمت تردید به یقین سوق دهیم درحقیقت 9 دی دوراهی تردید و یقین است.

احمدی با بیان اینکه باید یقین داشته باشیم که دستورات ولی فقیه دستورات ولی عصر (عج) است، یادآور شد: نباید تردید کنیم و باید جامعه را از سمت تردید به یقین سوق بدهیم.

وی از حضور مردم ولایی و شهیدپرور گلستانی و همچنین بسیج اقشار سپاه نینوا گلستان که در مراسم 9 دی سال گذشته حضور باشکوه داشتند تقدیر کرد و بیان داشت: گلستانی‌ها در روز 9 دی یک برنامه فاخری را به نمایش خواهند گذاشت و ما نیز با قدرت تمام در این این روز ورود خواهیم کرد.

مشاور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه فتنه 88 هرگز از اذهان ملت فراموش نخواهد شد، ابراز کرد: روز 9 دی روز یوم‌الله است و در آن روز همه استبداد و استکبار دست به دست هم دادند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برداشته شود که به لطف الهی مکرشان در نطفه خفه شد.

احمدی افزود: همایش بصیرت افزایی و تجمع 9 دی محکم‌تر و مقتدرتر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد و دست رد بر اندیشه و خواسته‌های افراد کج‌فهم خواهیم زد.

بازدیدها: 37 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:06 - 1 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6784
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت