» » بیانیه سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه نینوا گلستان به مناسبت یوم الله 9 دی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه نینوا گلستان ؛ در این بیانیه آمده است :

" 9 دیماه رودخانه خروشان و زلال انقلاب اسلامی بود که مردم سراسر ایران با حضور در میدان با ردیگر زنگار بی دینی و ضلالت را از پیکر جامعه اسلامی شستند و فریاد لبیک یا حسین(ع) سر دادند .

حماسه 9 دی امتداد هشت ماه فتنه گری و آشوب طلبی دگراندیشانی بود که به خیال باطل خود پایان نظام اسلامی را آرزو می کردند و جنگ احزای بود علیه انقلاب اسلامی و نتیجه انتخابات  بهانه ای برای عقده گشایی و کینه ورزی های آنان بود.

 

پرواضح و مبرهن است که شعارهایی چون "نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران" و یا "مرگ بر اصل ولایت فقیه" و ... اعتراض به نتیجه انتخابات نیست و فتنه گران در واقع به آرمانهای انقلاب و حضرت امام یعنی دفاع از مردم مظلوم فلسطین و لبنان، یمن و عراق و سوریه و اصل ولایت فقیه حمله ور شده اند.

اما حضور مردم همیشه در صحنه درس بزرگی به فتنه گرانی داد که در 6 دیماه و در روز عاشورا حرمت ارباب بی کفن را شکستند و با اهانت به ساحت معظم سید الشهدا قلب مردم مسلمان را جریحه دار کردند لذا با حضور در خیابانها، این تفاله های غرب زده را به حاشیه راندند .

مردم مسلمان و متدین استان گلستان و از جمله مردم انقلابی گرگان یک روز زودتر یعنی 8 دیماه به خیابانها ریختند و شعار مرگ بر منافق و مرگ بر فتنه گر سر دادند و این روز برگ زرینی شد در تاریخ پر افتخار مردم استان گلستان تا همواره در کنار ولایت بمانند .

بر خود لازم می دانیم ضمن محکوم نمودن اقدام فتنه گران در فتنه 88 و هشت ماه آشوب گری و حمایت از آرمانهای انقلاب اسلامی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری ، در راهپیمایی عظیم یوم الله 9 دی در سراسر استان شرکت کرده و با دعوت از عموم ملت مسلمان ، می خواهیم با حضور در این راهپیمایی بار دیگر میثاق محکمتری با ولی امر مسلمین داشته باشند ."

و السلام علی من التبع الهدی

سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری سپاه نینوا گلستان

بازدیدها: 43 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 12:36 - 4 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6810
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت