» » بيانيه سازمان بسيج اساتيد دانشگاه های استان گلستان

حضرت امام خامنه ای (( مدظله العالی )) : حماسه مردم در 9 دی 88 بسیار فراتر از پیش بینی ها بود و ضد انقلاب را به کلی مأیوس کرد.

چه شورانگیز و دشمن شکن بود حماسه­ی نهم دی ماه 1388 ، تحقيقاً وقتی مردم غیور ايران اسلامي پرچم شهیدان را بر دوش گرفته ، به خیابان ها آمدند و در حمایت از دین ، آزادگی و ولی زمان آتش فتنه را خاموش کردند موجبات رضايت ولي عصر (عج) فراهم شد . حماسه حضور ميليوني نهم دي ، نمايش قدرت نرم و تبلور سرمايه اجتماعي نظام بود . اين روز به حق ، روز بصيرت و مصداق مثال زدني بيداري و بصيرت ملي بود .

بيانيه سازمان بسيج اساتيد دانشگاه های استان گلستان

 

مردم در نهم دي نشان دادند كه جايگاه ولایت فقيه فراتر از آن است كه در انديشه كوچك مغرضان و دشمنان او بگنجد و ولايت ولی ، ولايت عشق و محبت است . مردم در اين روز زيباترين نواي عاشقانه را سرودند و نشان دادند كه ولي فقيه ، امير دلها و روح آنهاست . اتفاقات 8 ماه فتنه گري و بخصوص عاشوراي 1388 گرچه برای تمام عاشقان اهل بیت (( علیهم السلام )) بسیار دردناک بود اما پرده های دروغ و نقاب های نفاق و تزویر را از چهره تو در توی دشمنان برانداخت و توطئه های آنان را نقش بر آب نمود . اما موج خشم امت عاشورایی ایران اسلامی که از اعماق قلوب پیروان مکتب حسینی فوران می کرد طوفانی عظیم به پا نمود و به حرکتی مقدس ، انقلابی و ملی بدل شد که بزرگترین راهپیمایی سه دهه اخیر را در دفاع از حریم ولایت و عشق به اهل بیت (ع) رقم زد.

حماسه بی نظیر ملت هشیار و با بصیرت ، در نهم دی ماه 1388 تمام فتنه ها و آشوب های دشمنان کینه توز را خنثی کرد و سدی بزرگ در مقابل بحران آفرینان و آتش افروزان ساخت که مسلماً به عنوان برگي زرین در کارنامه اش خواهد ماند.

بسیج اساتید دانشگاه های استان گلستان که به تعبیر امام خامنه ای عزیز که اساتید را فرماندهان جنگ نرم نام گذاری نموده اند ، ضمن بزرگداشت یوم‏الله ۹ دی ۸۸ ، با آرمان‏های متعالی حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق نموده و به مولا و مقتدای خود، حضرت امام خامنه‏ای «دامت‏برکاته» ، معروض می‏دارد ، تمام سعی و تلاش خود را برای تحول علمی و عملی در هر سنگری که صلاح بدانند ، به‏خصوص سنگر علم و فناوری دانشگاه ، که همواره مورد تاکید معظم‏له بوده است ، به‏کار خواهند گرفت و به فتنه‏گران نیز اعلام می‏کنند ، با اقتدار و عزت ، در همه صحنه‏های انقلاب اسلامی حاضر بوده و از سنگرهای نظام مقدس اسلامی به ویژه سنگر علمی دانشگاه با بصیرت روزافزون و عمل صالح دفاع خواهند کرد . اساتید دانشگاه های استان گلستان ، به تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی ، علاج فتنه‏ها را حضور مردم مسلمان در صحنه‏های علمی و عملی انقلاب اسلامی ، همانند آنچه در ۹ دی سال ۸۸ اتفاق افتاد می‌دانند و برای این مهم تلاش خواهند کرد.

به همین مناسبت پیشاپیش عزم و اراده جهادی خود را در عرصه مقابله با فتنه گران داخلی و خارجی به نمایش خواهند گذاشت و ضمن برگزاری گردهمایی بزرگ اساتید دانشگاه های استان که در هفته بصیرت و در روز 7 دی 95 در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی با عنوان ؛ همایش" من انقلابیم " برگزار می گردد نیز در تجمع متمرکز هفته بصیرت که در روز پنج شنبه 9 دی ماه 1395 واقع در مصلی وحدت گرگان برگزار می گردد  حضور  پرثمر و شایسته خواهند داشت.

 " سازمان و کانون­های بسیج اساتید دانشگاه­های استان گلستان

بازدیدها: 45 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 09:17 - 5 دی 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار ویِژه / گزارش های خبری کد خبر: 6823
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت