» » 1155 دانش‌آموز برای آزمون علمی بسيج در گالیکش ثبت‌نام کردند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج گلستان، جواد صائمی مسئول بسیج دانش‌آموزی گالیکش گفت:  هزار و 155 دانش‌آموز پایه‌های چهارم تا دهم شهرستان گالیکش برای شرکت در آزمون علمی بسیج ثبت‌نام کردند.

وی افزود: این آزمون در 19 آموزشگاه شهرستان بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

صائمی هدف از برگزاری این آزمون را كمک به راه‌اندازی و هويت بخشی به واحدهاي اميدان (ابتدایی) و ايجاد انگيزه در دانش‌آموزان جهت درس خواندن و شورونشاط در واحدهای پوينده ( متوسطه اول) و پيشگام ( متوسطه دوم) عنوان کرد.

1155 دانش‌آموز برای آزمون علمی بسيج در گالیکش ثبت‌نام کردند

 

به گفته مسئول بسیج دانش‌آموزی گالیکش اين آزمون باعث تقويت بنيه علمی دانش‌آموزان، ايجاد شورونشاط در واحدهای مقاومت بسيج دانش‌آموزی، ارائه خدمات علمی مناسب فارغ از مقوله منفعت‌طلبی، ايجاد و تقويت روحيه رقابت عنوان کرد.

وی از ویژگی‌های آزمون علمي بسيج را پايين بودن هزينه ثبت‌نام، استفاده از معلمان مدارس نمونه و تیزهوشان جهت طراحی سؤالات، صدور كارنامه در كمترين زمان پس از دريافت پاسخ برگ‌ها، برخورداری از بيشترين گستره جغرافيایی، اهدای جايزه و لوح به نفرات برتر كشوری، برای 147 نفر تبلت يا کمک‌هزینه عتبات عاليات، عنوان کرد.

صائمی گفت: در قالب طرح شهید شوشتری 124 نفر از دانش‌آموزان روستای اسلام‌آباد گالیکش برای شرکت در این آزمون به‌صورت رایگان ثبت‌نام شد.

بازدیدها: 31 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 09:18 - 5 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6824
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت