» » نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تمام حوزه ها به عنوان یک برند بزرگ از امنیت مطلق هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرگان، سردار رحمت الله صادقی در مراسم سالروز تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی، اظهار کرد: خیلی از کشورهای بزرگی که ادعای امنیت مطلق می کردنند الان عاجز هستند و در جریان تکفیری مانده اند و عملکرد خودشان بلای جانشان شده است .

وی یادآور شد: پنجم دی روزی بود که امام رضوان الله علیه با توجه به شرایط خاصی که در حوزه صنعت هوانوردی کشور به وجود آمده بود این ماموریت بزرگ را به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محول فرمودند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه در اوایل انقلاب آمریکا همه تهدیدات را علیه انقلاب اسلامی به کار بسته بود، تصریح کرد: آمریکا موضوع امنیت پرواز رابه عنوان یک هدفگذاری برای نا امن جلوه دادن نظام جمهوری اسلامی و عدم توانمندی نظام امنیت حمل و نقل هوایی به وجود آورده بود.

سردار صادقی در ادامه مطلب گفت: زمانی که این فضا به وجود آمد در موقعیتی بودیم که همه سازمان های بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران قد علم کرده بودند که این ماموریت به سپاه واگذار شد و بیم از این بود که سپاه تجربه این کار را نداشت و در مقابل امید به این بود که "ما می توانیم" لذا سپاه به فضل الهی توانست شرایط را به شکلی تنظیم کند که این فضا به امنیت مطلق برگردد.

وی بیان داشت: انعطاف خوبی که در سازمان سپاه وجود دارد نشان از این است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان حافظ دستاوردهای انقلاب توانسته در این مدت 37 سال از پیروزی نظام همیشه این انعطاف را در سازمان داشته باشد.

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تمام حوزه ها به عنوان یک برند بزرگ از امنیت مطلق هستند

 

فرمانده سپاه نینوا گلستان اذعان کرد: اگر ما بتوانیم در سازمان های خود نشاط، شادابی، توکل به خدا، اخلاق، انگیزه، روحیه انقلابی و روحیه جهادی را ایجاد کنیم می توانیم به عنوان نیروی اصلی سازمان در تمام زمینه ها غوغا کنیم که این از ویژگی های خوب سپاه است که منعطف و مبتنی به نوع تهدید می باشد.

سردار صادقی افزود: در این عرصه هر نهاد و هر فردی اگر کار را با توکل به خدا و اخلاق انجام دهد خداوند راه را به او نشان خواهد داد و این وعده الهی است و بالاترین دست، دست خداست.

وی با اشاره به اینکه ما با نظام سلطه در حوزه های راهبردی اختلاف اساسی داریم، اظهار کرد: سپاه توانسته متناسب با استانداردها خودش را مطرح کند و امنیت پرواز را به نحوی تامین و بررسی نماید که از این پیروزی به بعد دشمن موفق نشد حتی یک مورد ناامنی در این قسمت ایجاد کند و این سند پر افتخاری است و چون راه خدا قطع الیقین راه پیروزی است، لذا ما در این حوزه به این شکل این سازمان را مدیریت می کنیم که بتواند همواره قابلیت برخورد با تهدیدات را داشته باشد.

سردار صادقی یادآور شد: در دو اتفاق بزرگی که در حوزه خلیج فارس افتاد که مورد تعرض انگلیس و آمریکا قرار گرفت نیروی دریایی سپاه بدون هیچ معطلی آنها را شناسایی و دستگیر کرد.

وی گفت: ما باید درس بزرگی به دشمن بدهیم که دفاع معقوله تعارف برداری نیست لذا دشمن اگر احساس کند که ضعف و رخوتی در نیروهای مسلح وجود دارد قطعا از همان نقطه نفوذ خواهد کرد لذا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هم در هوا هم در زمین و هم در دریا به عنوان یک برند بزرگ از امنیت مطلق هستند که به فضل الهی در جغرافیای طبیعی ما به وجود آمده است .

فرماند سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد: یکی از کشورهایی که هنرمندانه توانسته است همه تهدیدات را به فرصت تبدیل کند جمهوری اسلامی ایران است به گونه ای که تبدیل به الگویی برای سایر کشورها شده ایم.

سردار صادقی در پایان ابراز کرد: در کشورهای منطقه برای مهار انقلاب اسلامی 5 سال همه ابرقدرت ها حتی کشورهای وابسته عربی حوزه خلیج فارس در سوریه مستقل شدند و نتیجه آن الان این است که در حال حاضر الان به یک استعماری رسیده اند که می خواهند خیلی محرمانه در روند تا ضایع نشوند.

بازدیدها: 39 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:01 - 7 دی 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار ویِژه / گزارش های خبری کد خبر: 6880
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت