» » بیانیه سازمان بسیج رسانه گلستان به مناسبت یوم ا... 9دی

به گزارش گلستان ما ؛ در این بیانیه آمده است :

باسمه تعالی

ان تنصر ا... ینصرکم و یثبت اقدامکم

مشیت الهی بر آن است زمانی که بندگان او با یک اراده قوی بخواهند دین خدا را یاری کنند خداوند هم قدمهایشان را استوار می‌سازد

9 دی تجلی اراده مردم به پا خواسته‌ای است که در برابر تمامیت خواهان و ایادی شیطان بزرگ و عروسک‌های بازی‌خورده غرب بپا خواستند.

9 دی برآیندی از تجربه بیش از یکصد سال قیام‌های خونین این ملت خداجو است که با کوله‌باری از حوادث تلخ و شیرین، قیام‌های کوچک و بزرگی؛ فتوای میرزا رضا شیرازی ، قیام میرزا کوچک‌خان جنگلی، قیام مشروطه، سرکوبی نهضت انقلاب در سال 1342 و تحقق پیروزی انقلاب اسلامی در سال 1357 و توطئه‌های خائنانه استکبار در واقعه کودتای نوژه، جنگ تحمیلی، حمله وحشیانه هواپیماهای آمریکایی در طبس، توطئه منافقین کوردل و بنی صدر، انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی، دفتر نخست وزیری و... را در پرونده خود دارد.

حماسه بزرگ 9 دی در حقیقت هزیمت فتنه 88 و نمایش صحنه اقتدار، بصیرت و ولایتمداری ملت ایران در حساس‌ترین مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی و کشور است.

9 دی به معنای دفاع راستین از میراث گرانسنگ امام راحل و پاسداری از حریم عاشورایی ولایت و پاسداشت از خون‌های مردان و زنان و جوانان 8 سال دفاع مقدس می‌باشد که با بصیرتی عمیق و اراده‌ای استوار به سان رعد بر «سپاهیان ابلیس، بهائیت و سلطنت طلبان، منافقین کوردل و مرعوبین غرب » یورش بردند و از انقلابشان پاسداری نمودند.

روز 9 دی ملت ایران یک‌بار دیگر به جهانیان اثبات نمود؛ آنجا که پاسداری از دین و انقلاب و اسلام و ولایت مطلقه فقیه باشد همچون سبک بالان عاشق که شهد شهادت نوشیدن سنگهای خود را بر سر اصحاب ابرهه خواهند زد تا درس عبرتی برای زیاده‌خواهان استکبار باشد.

پیام حقیقی 9 دی بیعت مجدد ملت با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی با محوریت ولایت مطلقه فقیه و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

اکنون که در مقطع حساس تاریخی انقلاب اسلامی قرار داریم، از سویی دشمنان قسم خورده ، تمام قد در برابر انقلاب ایستاده و سعی در محو نمودن آن در معادلات سیاسی در سطح منطقه و جهان را در مخیله خود می‌پرورانند و از سوی دیگر با شکل‌گیری جبهه مقاومت و بیداری اسلامی در سطح منطقه تلاش برای در هم کوبیدن آن دارند، ما فرزندان خمینی(ره) و سربازان جان بر کف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بسیج رسانه استان گلستان، ضمن محکوم نمودن جریان فتنه و سران آن، از دستگاه قضایی تقاضا داریم به دلیل مشارکت آنان در اقدام براندازانه نظام ، برخوردی قاطع داشته و اشد مجازات را برای سران فتنه خواستاریم.

و همچنین با حضور خود در یوم ا... نه دی هم صدا با ملت ایران اسلامی به ندای رهبری لبیک گفته و اطاعت از ولی امر مسلمین را بر خود واجب می دانیم.

بسیج رسانه استان گلستان

 

بازدیدها: 50 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 10:27 - 7 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6888
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت