» » فتنه 88 ولایت فقیه را هدف قرار داده بود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرگان، حسینعلی شمس‎آبادی ظهر امروز در نشست علمی بسیج اساتید استان گلستان با محور «من انقلابی‎ام» که به مناسبت هفته بصیرت در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: 9 دی تظاهرات حامیان جمهوری اسلامی ایران در اعتراض به فتنه ای بزرگ بود و هیچگاه فراموش نخواهد شد.

 وی تصریح کرد: وقایع پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، جنگی بود که کلیت نظام دینی یعنی ولایت فقیه را که شاکله جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می‎دهد هدف قرار داده بود.
 وی افزود: در 9 دی سال 88 ملت قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی با رهبری حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، سره را از ناسره بازشناخته و انقلاب بصیرت بر پا داشتند و ثابت کردند با گذشت بیش از ربع قرن تا پای جان به انقلاب و نظام خود وفادار هستند.

فتنه 88 ولایت فقیه را هدف قرار داده بود

 

مسؤول کانون بسیج اساتید دانشگاه علوم کشاورزی گرگان افزود: انتخابات با هر نتیجه دیگری که رقم می‎خورد به بهانه‎ای دیگر باز هم سناریوی فتنه عملیاتی می‎شد به قول یکی از فرماندهان سپاه ، خطر فتنه 88 بیشتر از جنگ هشت ساله بود.

شمس‎آبادی بیان کرد: فتنه سال 1388 برآمده از دستان پنهان دشمنان داخلی و خارجی در مصاف با انقلاب اسلامی و ملت بودکه نه تنها یک پدیده اتفاقی نبود بلکه حاصل اتاق‎های فکر کانون‎های صهیونیستی بوده است.

مسؤول کانون بسیج اساتید دانشگاه علوم کشاورزی گرگان تاکید کرد: ملت ولایتمدار ایران تبعیت از ولایت را جزو لاینفک زندگی خود می‎دانند.

 

بازدیدها: 30 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:31 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6890
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت