» » ملت ایران در حماسه 9 دی ثابت کرد همیشه ملتی استکبار ستیز است

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان، کمتر از 3 روزمانده به حماسه تاریخی 9 دی معاون فرماندار بندرترکمن در مصاحبه با خبرنگار ما با اشاره به اهمیت این حماسه بزرگ اظهارداشت:9 دی روز تاریخی وبه یاد ماندنی در تاریخ نظام وانقلاب ماست چرا که دراین روز مردم با جانبداری ازجناح خاصی به میدان نیامدند ودریافتند به باورها،ارزشهای دینی واعتقادی وآرمانها ودستاوردهای انقلاب اسلامی توهین شده است.

سید صادق شیرنگی افزود:مردم حماسه ساز ایران دریافتند که بیگانگان در تلاش برای دخالت در امور داخلی کشور هستند لذا یکصدا به حرکت درامدندوپاسخ محکم ودندان شکنی به معاندان نظام دادند.

وی تصریح کرد:در 9دی ملت بزرگ ایران باردیگربه دنیا ثابت کرد که در طول تاریخ همیشه ملتی استکبار ستیز بوده است وهرگزدر برابرزیاده خواهی ،زیاده طلبی ودخالتهای بیجای استکبارعقب نشینی نکرده ونمی کند.

معاون فرماندار بندرترکمن ابراز داشت:این حماسه به همگان خوار شدن دشمنان،عقیم ماندن توطئه های استکبار ،وحدت وانسجام ملی وعظمت ملت ایران رادر برابر دشمنان نشان دادچراکه در این روز مردم ،وفاداری وعشق وعلاقه خود را به ولایت ورهبر انقلاب  ودستاوردهای نظام نشان داد.

 

شیرنگی با اشاره به اینکه همبستگی،همدلی ،پایداری واستقامت پیامهای مهمی بود که در این روز به دنیا مخابره شد اذعان داشت:راز ماندگاری 9دی،ایمان مردم وحضوربه موقع در زمانهای حساس وعلاقه به ارزشهای دینی ،معنوی ،قرآنی واسلامی بود.

این مقام مسول با بیان جایگاه ویژه رهبری در انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد:رهبر انقلاب به عنوان هادی ودیده بان در راس امت اسلامی است وبی شک نقش غیر قابل انکاری در هدایت جامعه دارد چرا که مقام معظم رهبری با توکل به خدواند متعال وروشنگریهای عالمانه وحکیمانه خود همیشه در زمانهای حساس ،نظام را از پیچ های خطرناک عبور داده ومردم را در برابر امواج سهمگین دشمن به سرمنزل مقصود رسانده است.

وی یاداورشد:ولایت فقیه در جامعه اسلامی با نشان دادن ماهیت جبهه  استکبار،جامعه را به وحدت وانسجام سوق داده ونقشه های دشمنان راهمواره خنثی نموده است.

بازدیدها: 34 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:33 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6891
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت