» » در فتنه 88 مردم ایران هیچگاه نقش ضعیف برخی خواص را از ذهن انقلابی خود پاک نخواهند کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرگان، سردار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان در آستانه سالروز یوم الله 9 دی در مصاحبه با خبرنگار بسیج اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ظرفیت بسیار ارزشمندی برای حضور گسترده مردم در صحنه های مختلف بوده است.

وی افزود: این ظرفیت در انتخابات سال 88 مورد توجه استکبارجهانی قرار گرفت و عوامل داخلی از ظرفیت مقدس انتخابات سوء استفاده کردند و شرایط فتنه را تدارک دیدند تا بلکه بتوانند شرایط ساقط کردن و یا تغییر رفتار جمهوری اسلامی را فراهم نمایند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان ابراز کرد: انتخابات با حضور گسترده مردم تحقق پیدا کرد و می رفت تا برگ زرین دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی ایران باشد، که توسط سران فتنه، این دسیسه شکل گرفت و استکبار جهانی با همه ظرفیت های خود از معاندین داخل تا مارکسیسم، امپرایالیسم، منافق و بهایی به میدان آمد.

سردار صادقی افزود: 8 ماه این فتنه سراسر جمهوری اسلامی را فرا گرفت که اثرات نامطلوب خود را مانند جنگ بر ما گذاشت که به فضل الهی، درایت رهبری و پیروی مردم از ولایت فقیه بر دهن دشمنان داخلی و سران فتنه زده شد و لذا این دسیسه به فرصتی مغتنم برای جمهوری اسلامی تبدیل گشت.

 

 

وی با بیان اینکه در حکومت اسلامی نقش راهبردی و اصلی را ولی فقیه تعیین می کند، تصریح کرد: یکی از معجزات انقلاب اسلامی همین نکته است که همه شرایط به زعم برآوردهای استکبار جهانی و معاندین داخل می رفت تا با یک انقلاب مخملی که استکبار جهانی در سایر کشورها تجربه کرده بود نظام را ساقط کند لذا نقش تعیین کننده رهبری مانع این موضو ع شد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در ادامه مطلب افزود: امامت بدون امت و امت بدون امامت معنا ندارد و اگر موفقیتهای جمهوری اسلامی را نگاه کنیم توأمان ارتباط بین امام و امت بوده که توانسته مشکلات را حل کند.

سردار صادقی با اشاره به نقش خواص در وقوع چنین حوادثی گفت: مقام معظم رهبری با صراحت نقش خواص را تبیین کرده و برای همه هم از صدر اسلام هم در حوزه انقلاب اسلامی مثال آوردند ولی متاسفانه بعضی از خواص فهم و درک و بصیرتشان از عوام هم در جریان فتنه پایین تر بود لذا امتحان بدی را پس دادند و هنور هم عنوان فتنه را قبول ندارند زیرا خود شکل دهنده و مؤثر در ایجاد این فتنه بودند و با سوء استفاده از تریبون هایی که در اختیارشان بود آب در آسیاب دشمن ریختند.

وی با اشاره به شعار محوری امسال یوم الله 9 دی بیان داشت: علت انتخاب شعار محوری امسال با عنوان مظهر بصیرت و نفوذ ناپذیری مردم ایران این است که مردم ایران هیچگاه نقش ضعیف برخی خواص را از ذهن انقلابی خود پاک نخواهند کرد و سدی نفوذناپذیر در مقابل تمام دسیسه های دشمنان خواهند بود.

سردار صادقی در پایان خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم گرگان که در روز 8 دی انجام شد در واقع تمام تهدیدات را به فرصت تبدیل کرد و به خواص فهماند که اگر شما اهل دقت نباشید مردم نسبت به ولی و امام زمان خود بی تفاوت نخواهند بود.

بازدیدها: 56 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:35 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / اخبار ویِژه / گزارش های خبری کد خبر: 6892
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت