» » ملت ايران با هوشياري هر توطئه‌اي را خنثي خواهد کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج گلستان، میثم زنگانه در آستانه سالروز یوم الله 9 دی در مصاحبه با خبرنگار بسیج اظهار کرد: اگر همه دشمنان خدا با تمام توان و قدرت وارد صحنه شوند باز هم ملت ايران ايستادگي مي‌كند و در مقابل جبهه دشمنان خدا متحد خواهند شد.

وی افزود: حماسه 9 دي ثابت كرد كه جهت و تفكر مردم تبلور دين در شخصيت ولايت است، افرادي كه در كشور به دنبال اين فرضيه غلط هستند كه ولايت را از دين جدا كنند بايد بدانند جهت و فكر مردم دين و ولايت فقيه است و ملت ايران در حماسه 9 دي بار ديگر بر ولايتمداري و صيانت از دستاوردهاي انقلاب اسلامي مهر تاييد زد.

معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: شعار نه غزه، نه لبنان، شعار علیه مقدسات اسلام، جسارت به امام رحمة‌اله علیه، شکستن شیشه‌های خانه مردم و آتش زدن‌ها، و درگیری‌های شبیه انقلاب‌های رنگی غربی و بی‌توجهی به همه قوانین و مقررات، و بالاتر از همه حرکات ضدعاشورایی فتنه گران در روز عاشورا مردم را بیدار کرد.

زنگانه افزود: رهنمود‌های ولی امر مسلمین درباره فتنه و روشنگری‌ها و مشاهده اعمال و رفتار این جریان، مردم را در اعتقاد خویش راسخ کرد که ماورای انتخابات برنامه‌ای علیه نظام و استقلال و جمهوری اسلامی و اصول اسلامی به ویژه اصل ولایت فقیه در کار اجراست.

وی ابراز کرد: مردم بصیرٰ انقلابی و متشرع، اصل فتنه را که در فضای غبار‌آلود ایجاد شده برای عدم شناخت صحیح فتنه، شناختند و متوجه شدند که باید با تدبیر و قاطعیت وارد صحنه شوند به گونه‌ای که همه امید‌های کاذب دشمنان را به باد دهند قانون‌شکنان فتنه‌گر را به جای خود بنشانند، و آنها را مایوس کنند.

ملت ايران با هوشياري هر توطئه‌اي را خنثي خواهد کرد

 

معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان گلستان با بیان اینکه مردم متوجه شدند که دشمن می‌خواهد در بین آنها شکاف بیندازد، گفت: عده‌ای طرفدار این و عده‌ای طرفدار آن، و درگیری‌ها به تضعیف نظام بینجامد از این رو پس از انتخاب آگاهانه و آزادانه و روشنگرانه خویش، با قاطعیت در نهم دی به صحنه آمدند و با دو رکن انقلاب و نظام اسلامی یعنی جمهوریت مردم و اسلامیت عاشورایی قاطعانه به همه بازی‌های سیاسی و توطئه‌ها پایان داند و در روز نهم دی حضور میلیونی مردم در سراسر کشور، اثبات کرد که ایران بیشه شیرمردان و شیرزنان عاشورایی حسینی است و فتنه شکست خورد.

زنگانه افزود: آنچه مهم است این است که امروز کسی را که دولت برای مجلس و نمایندگان ملت برای وزارت معرفی می‌کند، در برابر این سوال قرار می‌گیرد که موضع او در مقابل فتنه و سران فته و سکوت کنندگان فتنه چیست؟

وی با اشاره به اینکه اگر خواص در این آزمون موفق نشوند و نخواهند با کنایه و اشاره از کنار آن بگذرند، بیان داشت: تشخیص داده می‌شود که آنها در امتحان فتنه رفوزه شده‌اند! فتنه 88، موجب شده که در سایه روشنگری‌های منطقی و مستدل، بیداری ملت به ویژه نسل جوان ما روز به روز افزایش یابد و این همان روشی است که رهبر اندیشمند فرموده‌اند «فتنه‌ها را باید با روشنگری‌ خاموش کرد زیرا هرجا روشنگری باشد دست فتنه‌انگیز کوتاه می‌شود»

معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان گلستان گفت: اکنون مدارای با اصلاح‌طلبان، موجب شده است که در مناظره‌ها و میزگرد‌ها، سخنان طرفداران اصلاح‌طلبی مطرح می‌شود و چون با همه ارزش‌ها و اصول نظام و اصول استقلال آزادی جمهوری اسلامی مغایرت دارد سخنان آنها بی‌اعتبار می‌شود و مردم به ویژه نسل جوان در دانشگاه‌ها، بیشتر و بهتر با حقایقی روبرو شده و انتخاب آگاهانه آنها صحیح‌تر انجام می‌گیرد.

زنگانه در ادامه مطلب افزود: این همان روش مدبرانه نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه است که با بیداری و آگاهی مردم و شناخت صحیح، فتنه‌های بنی‌صدر و لیبرال‌ها، منافقین و کمونیست‌ها و انحرافی‌ها را به بن‌بست می‌برند و حضور سیل‌آسای ملت و بیداری یافته‌ها، جریان‌های انحرافی و وابسته، و یا التقاطی را منزوی می‌نماید؛ برنامه‌ای که حضرت موسی (ع) درباره سامری انجام داد.

وی یکی از شاخصه‌های ولایتمداری را قبول فرامین رهبری دانسته و ابراز داشت: در مورد فتنه بعضی اینطور شمرده بودند که رهبر انقلاب بیش از 200 مورد راجع به آن صحبت کردند و فرمودند که فتنه خط قرمز است. البته آن را به معیار می‌گذاریم و می‌گوییم که عده‌ای در طول این مدت چقدر درباره فتنه حرف زده‌اند و آن را محکوم کردند؟ چند کلمه در این رابطه گفتند؟ آیا اینها می‌توانند ادعای ولایتمداری کنند»؟!

معاون سیاسی بسیج دانشجویی استان گلستان با بیان اینکه ادعای ولایتمداری کسانی که در مقابل فتنه 88 ساکت بوده و علیه آن موضعی نگرفته‌اند، قابل قبول نیست، گفت: ساکتین فتنه را به دو گروه می‌توان تقسیم کرد اول آنان که می‌دانستند و درک می‌کردند، فتنه‌گران چه توطئه‌ای علیه نظام تدارک دیده و به میدان آورده‌اند، ولی با این وجود ساکت مانده و موضعی نگرفته بودند. سکوت این عده بی‌تردید به مفهوم حمایت از فتنه‌ آمریکایی اسرائیلی 88 است و بدیهی است که اگر در میان نامزدهای خبرگان چنین افرادی وجود داشته باشند، بی‌تردید از لیاقت و شایستگی برای حضور در مجلس خبرگان برخوردار نیستند و دسته دوم، کسانی که نمی‌دانستند و درک نمی‌کردند، چه توطئه‌ خطرناکی در جریان است. و وای بر آن دسته ای که هنوز امام زمان خود را نشناخته اند.

زنگانه در پایان خاطرنشان کرد: فتنه‌گران داخلي و خارجي بدانند كه ملت ايران در نهايت هوشياري هر توطئه‌اي را از سوي آنها خنثي مي‌كنند.حماسه 9 دي برگ زريني بر تاريخ انقلاب اسلامي است و همه دشمنان داخلي و خارجي بدانند كه ملت ايران همواره پشتيبان و رهرو ولايت فقيه بوده‌اند و همچنان بر اين ايده استوار خواهند ماند.

بازدیدها: 44 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:40 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6895
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت