» » فتنه 88 مهندسی معکوس حرکت امام خمینی(ره) بود

به گزارش خبرگزاری بسیج گلستان علی سلیماندوست  کارشناس سیاسی استان گلستان گفت : در 29 خرداد سال 88 رهبر معظم انقلاب گفتند :"این حرکت (فتنه ) از خارج کشور آب میخورد. " حق و باطل را مشخص کرد و فرمود :"کسانی باطل اند لباس حق را پوشیده اند تا در هوای غبار آلود شناخته نشوند." ما شنیدیم ولی عمل نکردیم و 9 ماه رهبر معزز انقلاب تنها ماندند.

علی سلیماندوست اظهار داشت : مردم هستند که نقلاب را پیش می برند و به عبارتی ریل های این انقلاب اند و بدون انها انقلاب خوابیده است.

وی در همین راستا افزود : امام خمینی(ره) در سال 42 انقلاب را استارت زدند، نخبه گان همراه بودند ولی مردم پشتیبانی نکردند ، امام (ره) عقب نشینی تاکتیکی کردند و فرمودند " یاران من در گهواره ها اند".یعنی امام خمینی(ره) از سال 42 تا سال 56 ، 14 سال طول کشید و تلاش کردند تا نسلی را برای انقلاب پرورش دادند.

سلیماندوست در ادامه تصریح کرد :در سال 72 آمریکا فراخوان داد تا کسانی که برای مبارزه با ایران برنامه ای دارند ارائه کنند .در همین راستا برنامه های زیادی ارائه شد ولی قبول نشد .در نهایت موسسه بروکینز آمریکا از اواخر ریاست جمهوری آقای هاشمی تا اوایل ریاست جمهوری آقای خاتمی با مطالعه بر روی رفتار مردم طرحی را ارئه داد که مورد قبول سازمان سیا ، پنتاگون ،سنا ، کنگره و ریاست جمهوری این کشور واقع شد ؛ این موسسه با پژوهش بر روی رفتار مردم ایران گفت :عدم موفقیت در اجرای برنامه ها به دو دلیل است ،نخست اینکه احساسات شدید مذهبی و دیگری احساسات شدید ضد استکباری ؛ بنابراین باید حرکت امام خمینی(ره) را مهندسی معکوس کنیم و اجرایی کنیم.

فتنه 88 مهندسی معکوس حرکت امام خمینی(ره) بود

 

علی سلیماندوست خاطر نشان کرد :آمریکا طبق برنامه موسسه بروکینز در سال 78 پنجه در پنجه نظام انداختند و ننقاط ضعف و قوت انقلاب و خودشان را شناسایی کردند و عقب نشینی کردند تا 14 سال بر روی افکار مردم ایران کار کنند و در انتخاب سال 92 عملیاتی کنند.اما  در سال 88 با کاندید شدن فردی خودبین ، لجوج، عنود،احساساتی و دهن بین تصمیم گرفتند تا از او حمایت کنند و بر نامه خود را اجرایی کنند.

ی افزود : 4 سال زودتر از برنامه ریزی هایشان عمل کردند ،امام خمینی(ره) 14 سال تلاش کرد و ضمینه چینی کرد و یک سال عمل کرد  ولی آمریکایی ها چون 4 سال زودتر از برنامه ریزی هایشان اقدام کردند به نتیجه نرسیدند.

بازدیدها: 24 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:42 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6896
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت