» » بیانیه کانون بسیج فرهنگیان بندرترکمن

به گزارش خبرگزاری بسی جگلستان، در ابتدای این بیانیه آمده است: 9 دی روز بصیرت و پایداری ملت ایران در شناخت حق از باطل و پشتیبانی از نظام و ولایت فقیه بود . در هشت ماه فتنه ، تمامی دشمنان اعم از خارجی و داخلی در مقابل نظام اسلامی صف آرایی کردند. فتنه ای که به بهانه دروغین و رمز تقلب به پا شد و فتنه انگیزان تلاش داشتند تا از فضای مذهبی و شلوغی ایام محرم برای فتنه انگیزی بهره گیرند. اما همین جسارتها کافی بود تا کاسه صبر ملت لبریز گشته ، با حرکت عاشورایی و سرازیر شدن به خیابانها در سراسر کشور در حمایت از ولایت ، مرگ فتنه را رقم زنند.

همچنین در این بیانیه آمده است: نهم دي ماه روز تجديد بيعت تاريخي مردم متدين و بصير ايران با ولايت ، امام و ارزش هاي اصيل انقلاب اسلامي بود كه به همه فتنه گران و دشمنان نشان داد كه پيوند ملت با آرمان هاي امام، شهدا، انقلاب و ولايت، پيوندي عميق و ناگسستني است و عشق و ارادت مردم به رهبر و مقتدايشان حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي (مدظله العالي) عميق و ريشه در اعتقادات ديني دارد و اينچنين بود كه امواج اين درياي عظيم و طوفاني ملت، طومار بي حرمتي ها و فتنه ها را در هم پيچيد و تمامي توطئه ها و ترفندهاي سي ساله دشمنان انقلاب و نظام را خنثي كرد و همانند يك رفراندوم سراسري، مهر باطلي بر تمام تبليغات بيگانگان زد.

بیانیه کانون بسیج فرهنگیان بندرترکمن

 

در میانه این بیانیه امده است: حماسه ای که در پرتو آن ملت آگاه ایران ضمن اعلام وفاداری مجدد خویش نسبت به اصول و ارزش‌های انقلاب، بار دیگر بلوغ و شعور سیاسی خود را در شرایط سخت و سرنوشت ساز کشور مثل همیشه به رخ جهانیان کشید.

همچنین در پایان این بیانیه آمده است:  کانون بسیج فرهنگیان بندرترکمن ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، با دعوت از اقشار و آحاد مختلف مردم بصیر و انقلابی برای حضور پرشورو  معنادار در آیین‌های گرامیداشت حماسه ماندگار و الهام‌بخش 9 دی، اعلام می‌دارند  فرهنگیان و بسیجیان ولایت مدار شهرستان همراه و همگام با ملت شهید‌پرور ایران اسلامی و نیروهای مدافع انقلاب و میهن اسلامی با الهام از حقایق و عبرت‌های تاریخی به ویژه فتنه سال 88 همچنان پرچم بصیرت و ولایتمداری را برافراشته نگه‌ خواهند داشت و تحت منویات ولی امر مسلمین آماده حمایت و پشتیبانی‌های لازم از ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حضور به هنگام و به اندازه در عرصه‌های نیاز انقلاب و کشور و مهیای خلق حماسه‌های تاریخ ساز و افتخار آمیز در مصاف با دشمنان داخلی و خارجی هستند.

بازدیدها: 41 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:44 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6897
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت