» » 9دی روز اثبات وفاداری و ولایتمداری مردم ایران است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج ازگرگان، سرهنگ ابراهیم مهقانی در نشست بصیرت افزایی « من انقلابیم» که با حضور اساتید استان گلستان برگزار شد اظهار داشت: نقش رهبری بر برچیدن تومار فتنه 88، نقش رسانه‎ها، نقش خواص و نخبگان، نقش مردم و تشکل‎های مردمی از جمله پنج محوری است که امروز با حضور اساتید برجسته استان گلستان مورد ارزیابی قرار گرفت.

مهقانی با بیان اینکه 9 دی نباید در تاریخ انقلاب اسلامی به فراموشی سپرده شود، گفت:  9 دی روز اثبات وفاداری و ولایتمداری مردم ایران است.

جانشین بسیج استاید دانشگاه‎های استان گلستان با بیان اینکه شهدای ما در هشت سال دفاع مقدس تاکید کردند که پای ولایت فقیه باشیم، افزود: مهمترین پیامی که 9 دی داشت حضور انقلابی مردم در پای نظام جمهوری اسلامی بود.

9دی روز اثبات وفاداری و ولایتمداری مردم ایران است

 

وی اظهار کرد: در 9 دی نقش خواص، نخبگان، سران فتنه و تشکل‎های مردمی را مشخص کرد و این را می‎توان یک تجربه ماندگار برای آیندگان برشمرد.

مهقانی افزود: مردم ما در 9 دی نشان دادند که به هیچ وجه حاضر نمی‎شوند که از آرمان‎های انقلاب اسلامی دست برداشته و با تمام وجود در مقابل دشمنی های دشمنان ایستاده و هیچ گاه صحنه را خالی نخواهند کرد.

بازدیدها: 36 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:45 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6898
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت