» » فتنه 88 اصل نظام را نشانه گرفته بود/ مردم نسبت به عملکرد خواص حساس باشند

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، سید عبدالله جعفرپور با بیان این مطلب در نشست نهضت روشنگری که به مناسبت هفته بصیرت در کانون بسیج برگزار شد، افزود: سران فتنه اصل نظام را نشانه گرفته بودند و انتخابات بهانه بود، دشمنان اسلام با تمام توان آمده بودند نظام را ساقط کنند،  فتنه 88 از سوی آمریکایی ها و بیگانه ها مدیریت می شد که با حماسه مردمی 9 دی مردم ولایتمدار ایران خنثی شد.

بر عملکرد خواص حساس و مطالبه گر باشید

دکتر جعفرپور در ادامه به قضایای فتنه 88 اشاره کرد و گفت: لطف و مهربانی نظام شامل حال سران فتنه شده است با اینکه تمام فجایع را نسبت به نظام انجام دادند و یکی از ضررها آنها به نظام این است که در مذاکرات الماتی طرف مقابل غنی سازی 20درصد را از ما پذیرفت که با ایجاد فتنه 88 از سوی آنها، آمریکا گفت: منتظر نتیجه فتنه هستیم.

کارشناس مسائل سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: زمانی که مردم پشت سر رهبری حرکت کنند دشمنی به ما آسیب نمی رساند و برای همین تکلیف ما این است که همیشه در صحنه باشیم، با یک انتخاب اصلح در صحنه های انتخابات باعث تقویت نظام شویم.

جعفرپور دشمن شناسی را یکی دیگر از تکالیف مردم دانست و افزود: مردم بر عملکرد خواص حساس و مطالبه گر باشند، تا زمانی که همه مسئولین تحت تدابیر ولایت فقیه باشند، اختلاف بین آنها ایجاد نخواهد شد، بعضی مواقع جریان فرصت طلب و آفیت طلب همیشه در فتنه انگیزی پیش قدم بوده و از شرایط بوجود آمده به نفع خود بهره می برند.

 فتنه 88 اصل نظام را نشانه گرفته بود/ مردم نسبت به عملکرد خواص حساس باشند

وی با بیان اینکه می توان گفت ما در مذاکرات، هسته ای خودمان را باختیم، گفت: از شما می خواهم که در قضایای هسته ای مطالعه داشته باشید وباید سعی کنیم از فضای دو قطبی پرهیز و بدون تعصب مطالبه گری خودمان را مطرح کنیم.

سید عبدالله جعفرپور با اشاره به اینکه حلب جعبه سیاه طرح براندازی استکبار جهانی و پیروزی های آتی جبهه مقاومت است، تصریح کرد: آزادی حلب به مانند آزادی خرمشهر نوید پیروزی های بیشتری در جبهه مقاومت را می دهد.

وی با اشاره به مرکز استراتژیک حلب به عنوان یک مرکز اقتصادی در سوریه و راهی برای کمک دشمنان به نیروهای داعش، گفت: نیروهای تکفیری شعار اسلام را می دهند و با خنجری که در دست دارند، سر می برند.

 

 

بازدیدها: 32 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:54 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6900
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت