» » 9دی بیمه جدید برای انقلاب بود/ سناریو فتنه 88، اصل نظام بود

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاس بیست؛ حجت الاسلام سید مصطفی حقی در همایش" میثاق" با ولایت" که در آستانه 9 دی ماه در سازمان تبلیغات اسلامی گرگان برگزارشد، اظهار کرد: در ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی سیلی های محکمی به خیلی از کشورها زده است و خیلی ها با نظام زاویه گرفته است.

وی با اشاره به تاریخ صد ساله ایران بیان کرد: چشم طمع شرق غرب از همان ابتدا به ذخایر عظیم نفتی ایران بود و این قائده کلی تا به امروز ادامه دارد.

دادستان گرگان نقطه قوی ملت ایران را شیعه بودن و ولایت فقیه، خواند و افزود: مستقل بودن کشور در منطقه و اقتدار آن خار چشم دشمنان شده است لذا، مهره گذاری در نظام یا همان پروژه نفوذ از سوی دشمنان دنبال می شود تا بتوانند به نظام مقدس جمهوری اسلامی خدشه وارد کنند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه پیروی از ولایت ، هزینه برای نظام سرمایه داری در برداشت، ادامه داد: در تاریخ 195ساله ایران می بینیم جنگ ها به پاو عهده نامه متعدد منعقد شد و کیلومترها از خاک پهناور ایران جدا شد اما تنها جنگی که هشت سال طول کشید و یک وجب از خاک کشور هم به دست دشمنان نیفتاد، دفاع مقدس و با رمز ولایت بود که در تاریخ بی نظیر است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به مدیریت قوی نظام در سال 88 گفت: در همان زمان شورای نگهبان با دستور رهبر انقلاب پیشنهاد بازشماری 15 درصد از کل آرا را مطرح کردند امافتنه اندوزان انتخابات دوباره را خواستار شدند اما پذیرفتن سخنان آشوبگران کف خیابان با دمکراسی که خود از آن دم می زدند منافات داشت.

حقی با بیان اینکه سنارویی فتنه سال 88 انتخابات نبود بلکه اصل نظام بود، افزود: بسیاری از خواص و دلسوزان نظام در آن زمان اعلام برائت کردند و کنار کشیدند و برخی نیز بر سر حرف های ناصواب خود ماندند.

بازدیدها: 38 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 07:57 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6902
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت