» » موسوی و کروبی اسیر قدرت طلبی و ساده لوحی خود شدند/تاریخ فردا ،فتنه گران را ملعون می نامد

به گزارش گلستان ما به نقل از دانشجو سلام، مشاور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ، در نشست بسیج اساتید که به مناسبت بزرگداشت 9دی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی گفت: فتنه 88 برایند محض یک غوغای سیاسی نیست بلکه بیش از آنکه غوغای سیاسی برآن احاطه داشته باشد عدم باورهای دینی دلیل به وجود آمدن آن است ، از اینرو باید تبیین در ای باره صورت گیرد ودر این صورت است که نفوس پاک و فطرت های سلیم حتا حقیقت آن را درک می کنند

احمدی گفت : همانگونه که امام راحل انقلاب را با اثبات این مسئله که تمام قدر ت کفر در مقابل اسلام است به پیروزی رساند ،در 9 دی هم مردم به این نتیجه رسیدند که امروز حق و باطل در مقابل هم قرار گرفته اند از اینرو دست به خلق چنین حماسه عظیمی زدند .

حماقت دشمنان دلیل نابودی فتنه

وی گفت: اگر حماقت دشمن نبود و به تکیه گاه های دینی مردم جسارت نمی کرد فتنه از 8 ماه نیز بیشتر به درازا می کشید.

وی افزود: بنده در آن زمان در تهران بودم ودر جریان امور بودم و با اعتقاد می گوییم اگر صرفا نگره های سیاسی مانند عدم توفیق یک نامزد بر دیگری یا پیروزی یکی بر دیگری مطرح بود تا به حال فتنه به همان شیوه ادامه داشت.

استاد حوزه ودانشگاه گفت: مردم به این نتیجه رسیدند که اصلا بحث فرد نیست و هدف نابودی مکتب توسط افرادی است که با آن عنا د دارند است، ودر این مسیر نیز با همه امکانات بسیج شده است لذاتحقق پدیده 9 دی اعتقادی است نه سیاسی .ولی متاسفانه در برخی خواص ممکن است هنوز این شک وشبه وجود داشته باشد.

 

فتنه 88 تجلی رودررویی حق با باطل بود

وی گفت: در طول دوره 8 ماهه فتنه بحث نابودی اعتقادات مردم مطرح بوده است و دشمن به کمتر از نابودی جمهوری اسلامی راضی نبوده از اینرو مردم با تمام توان آمدند و این همان جهتی بود که در سال 42 امام داشت ودر عاشورای 57 این جهت تجلی پیدا کرد و مردم باور کردند در مقابل جریانی هستند که کمر به نابودی دین همت گماشته اند.

مشاور شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: مردم فهمیدند موسوی و کروبی نیز سر کاربودند وبازیگر نقشه ای دشمن شدند واین سوال در ذهن مردم بوجود آمد که چه ارتباطی بین موسوی و کروبی با هم جنس بازان می تواند وجود داشته باشد؟

وی گفت کروبی گول فرد احمقی مانند تاج زاده را خورد و بی شعوری همانند نبوی پرچم دار اعتراضات موسوی بوده است.

احمدی تصریح کرد : وقتی معاندین قرآن را آتش زدند به عاشورا اهانت کردند به نماینده امام زمان توهین کردند مردم فهمیدند که این افراد با قاطبه مردم فرق دارند از اینرو اعلام موضع کردند و برائت خود را از آنان نشان دادند.

هدف اصلی فتنه مقابله با اصل نظام و لایت مطلقه فقیه بود

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد : وقتی بسیجیان در شهرک غرب تهران به یک گروه هم جنس باز که عریان بودند و تنها بایک پارچه سبز و پرچم ایران که آرم جمهوری اسلامی در آن حذف شده بود به دور خود پیچیدند را دیدند و به مقابله آنان پرداختند تاج زاده فتنه گر ، خطالب به بسیجیان به کنایه گفت بروید با بزرگتر خود بیاید.

وی گفت : وقتی مردم طرفدار نظام اما معترض این صحنه ها را دیدند فهمیدند تناسبی بین اما منتقد با این افراد با آنان وجود ندار د وسریع راه خود را از آنها جداکردند.

وی افزود: مردم فهمیدند این منافقین و هم جنس بازانی که امروز وارد میدان شده اند در دشان در د انتخابات نیست بلکه آ مده اند انتقام خون تلفاتی که در دهه 60 داد ه اند را بگیرند.

وی به اعتراف محمد علی ابطحی که یکی از فتنه گران بود اشاره کرد وگفت: ابطحی در اعترافات خود بیان داشت که دشمنان از حماقت موسوی و خیانت خاتمی سوء استفاده کردند و دست به چنین فتنه عظیمی زدند.

هزینه مالی هاشمی در جریان فتنه

این استاد بسیجی : به هزینه هایی که از سوی برخی خواص از جمله هاشمی رفسنجانی در فتنه شد نیز اشاره کرد و گفت: هاشمی برای این کار خیلی هزینه کرد و اسناد ومدارک آن نیز موجود می باشد.

احمدی به عنوان یکی از شاهدان عینی در آن وقایع بود گفت: زمانی که یکی از سرکردههای اراذل و اوباش را دستگیر کردند در اعترافات خود گفت من روزانه 800هزارتومان بای ایجاد رعب و ناا منی پول دریافت می کنم و امثال من که به صورت شبکه ای فعالیت می کنند زیاد هستند!

وی گفت : این سوال جدی وجود داردکه امثال کروبی و موسوی که از مهره های انقلابی بودند و برای نظام زحمت هم کشیدند و امام را از نزدیک در ک کردند چه شد که به این وضع مبتلا شدند؟!!

وی پیروی از هوای نفس و وسوسه شیطان را دلیل اصلی دانست و گفت : دشمن چون به راحتی دریافته بود که موسوی فردی قدرت طلب و کروبی ساده لوح می باشد از اینرو از این را ه وارد شدند و روی آنان برنامه ریزی کردند.

مقام معظم رهبری فتنه گران را باغی انقلاب می دانند

احمدی به نظر مقام معظم رهبری نیز در رابطه با فتنه اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری از دست فتنه گران عصبانی هستند و معتقدند آنان ظلم بزرگی در حق نظام کردند.

وی به در خواست یکی از فتنه گران برای ملاقات با آقا که در سال قبل در بیمارستان ببستری بودند اشاره کرد و گفت : باو جود اصرار زیاد ولی ایشان هرگزقبول نکردند وزمانی آن فتنه گر آقای دعایی را برای ملاقات واسطه کرد و با گریه از آقا خواست که اجازه دهد آن فرد به ملاقات بیاید مقام معظم رهبری با عتاب به دعائی فرمودند : چطور از من چنین چیزی می خواهید؟! در حالی که بنده آنان را باغی و طغیانگر انقلاب می دانم .

لعن تاریخ به فتنه گران

احمدی گفت: اگر هر فردی با منطق به مسائل فتنه 88 نگاه کند در می یابد که سران فتنه و جریان فتنه اعتقادشان به امام زمان و ولایت مشکل دارند.

وی گفت : تاریخ امروز با فتنه گران خوب رفتار می کند ولی مطمعنا تاریخ فردا فتنه گران را ملعون خطاب می کند.

بازدیدها: 33 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 08:01 - 8 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6904
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت