» » فتنه 88حاصل تلاش وتبلیغات سنگین دشمن برای براندازی نظام بود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از گرگان حجت السلام والمسلمین قنبر اکبری در مصاحبه با خبرنگار بسیج اظهار کرد:  فتنه 88 هم برای نظام هزینه سنگین داشت وهم دستاورد بزرگ چرا که این دسیسه  مقدماتش حاصل تلاش وتبلیغات سنگین دشمن برای براندازی نظام بود.

وی گفت: کسانی شاید درابتدای پیروزی انقلاب باحضرت امام (ره )همراه بودند ولکن  انقلابی نبودند این افراد درطول دوران انقلاب به عنوان معارضین یامعاندین درفاصله های متعدد زمانی خودشان رانشان دادند.

اکبری با به انتخابات سال 88 اشاره و گفت: این انتخابات با استقبال 85 درصدی مردم مواجه شد و دشمن که چنین چیزی راتصورکرده بود برای خنثی کردن این دستاورد بزرگ وبرای کم رنگ کردن و تفرقه انداختن و جلوگیری ازاین پتانسیل عظیمی که ایجاد شده بود، باشعارهای انقلاب ، برای مقابله با این انقلاب استفاده کرد.

فتنه 88حاصل تلاش وتبلیغات سنگین دشمن برای براندازی نظام بود

 

وی افزود:دشمن هزینه سنگینی را متحمل شد تابتواندجلوی این منفعت بزرگ انقلاب را بگیرد و این اتحاد ملت مسلمان ایران را خدشه دار نماید.

مسؤل دفترنمایندگی ولی فقیه درتیپ مردم پایه سپاه نینوا گفت :  مردم با بصیرت ،اطاعت ازولایتشان بار دیگر فتنه سنگین وهزینه سنگین مادی ،معنوی، فرهنگی، اقتصادی وتبلیغاتی دشمن راخنثی کرده و باحضورخود در روز9دی، این روز راماندگارکردند.

اکبری اظهار داشت:می توان 9دی را مشت محکمی بر دهان همه کسانی دانست که چشم طمع به آب و خاک این سرزمین دارند  لذا به برکت خون شهداء وامام راحل روزبه روزشاهد شکوفایی وپیشرفت واستقلال این کشورهستیم.

بازدیدها: 24 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 01:26 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6912
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت