» » بعضی ها داعیه حمایت از ولایت دارند اما در مراسم 9 دی حضور ندارند

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان ؛ حجت الاسلام بابا محمدی امام جمعه شهر سرخنکلاته در مراسم 9 دی که در مسجد جامع این شهر برگزار شد اظهار داشت :9 در خاطره مردم ایران ماندنی است و با به صحنه آمدن خود در این روز به یاوه گویی های دشمنان کینه توز خاتمه دادند.
وی درادامه به معانی مختلف فتنه در روایات و آیات قران مجید اشاره کرد و گفت : فتنه به معنای امتحان  و آزمایش ، هرج و مرج و فضای غبار آلود تعبیر شده است که در این اوضاع انسان نمی تواند مرز بین حق و باطل را تشخیص بدهد.
حجت الاسلام بابا محمدی ادامه داد : در شرایطی که فتنه رخ می دهد روایت است که انسان سکوت اختیار کند اما این سکوت تا زمانی است که مرز حق و باطل شناخته نشده باشد اما وقتی این مرز بندی مشخص شد باید به صحنه بیاید و از جریان حق به دفاع بپردازد.

 

امام جمعه سرخنکلاته همچنین بیان کرد :بعضی از افراد در فتنه 88 سکوت کردند و همچنان براین سکوت خود ادامه داده اند و کلمه فتنه را ابا دارند که به زبان بیاورند و در گوشی به همدیگر می گویند که 9 دی را قبول ندارند.
وی تصریح کرد : بعضی ها ادعای انقلابی گری دارند و داعیه حمایت از ولایت دارند اما در مراسمات 9 دی حضور پیدا نمی کنند.
بابامحمدی با بیان اینکه همه ایادی استکبار اذعان کردند که صحنه گردان فتنه 88 بودند خاطر نشان کرد :دلارهای سعودی و امریکایی به صحنه آورده شد  اما عده ای عروسک خیمه شب بازی بودند و کف و سوت می زدند.
سخنران مراسم 9 دی شهر سرخنکلاته در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مراحل فتنه 88 ابراز داشت : سردادن شعار تقلب ، حمایت از کاندیدایی که جریان نظام را به نفع استکبار تغییر بدهد و همچنین مظلوم نمایی و خرابکاری در سطحی گسترده از مراحل اصلی فتنه 88 بود.
وی گفت :سران فتنه اعتراف به اشتباه و مصاحبه نکردند و عده ای هم مدافع اینها شدند و اشک تمساح برایشان ریختند که اینها را از حصر آزاد کنید که البته بدبخت از سران فتنه همین افراد هستند.
حجت الاسلام بابامحمدی در پایان اذغان داشت :باید بصیرت را دائما به روز بشود و آمادگی برای شناخت برای همه لحظات وجود داشته باشد.

بازدیدها: 29 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 16:55 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6915
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت