» » بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان

به گزارش خبرگزاری بسیج از گرگان، سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان به مناسبت 9 دی بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

نهم دی 88 ، بزرگترین تجمع حمایتی از انقلاب اسلامی ، نمایش عشق و ارادت امت ایران به ولایت فقیه و تجدید میثاق ناگسستنی آنها با آرمان های انقلاب اسلامی بود.

9 دی منشور هدایت و سرلوحه ی بیداری نسل های آینده است که با نگاه به آزمون بصیرت و بیعت عاشقانه در تلالو نورانیت حضور بی دریغ و عزمی راسخ ، چشمان فتنه را در این روز بزرگ کور کردند و به تمامی فتنه گران داخلی و توطئه گران خارجی فهماندند که همیشه بیدار و در صحنه اند و پاسدار واقعی میراث گران سنگ بنیان گذار جمهوری اسلامی هستند و گوش به فرمان مقام عظمای ولایت همیشه در صحنه حاضرند.

آحاد مردم ایران به ویژه زنان ، با تفکر بسیجی به گونه ای به صحنه آمدند که غبار فتنه ها کنار رفت و حماسه ای ماندگار را رقم زدند. به دور از جنجال های سیاسی ، بالندگی انقلاب را خواستارند و در مقابله با هر گونه تعرضی ، مردانه در صحنه حضور دارند و هرگونه تهدید را با صلابت و مقاومت پاسخ دندان شکن می دهند.همچنان که در هشت سال دفاع مقدس ایستادند و با تقدیم هزاران شهید و ایثارگر هیچ گونه خللی در عظم و اراده ی آهنین شان به وجود نیامد و تمامی دنیای استکبار در برابر ملت منسجم و ایمانی ایران شکست مفتضحانه خورد و فهمیدند که ایرانی با ایمان و پایبند به ارزش های اسلامی تا پای جان از سرزمینش دفاع خواهد کرد.

بیانیه سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان

 

یک وظیفه اساسی که امروز همه ما داریم ، مسئله جهاد کبیر است و لازمه این هدف تبیین روشنگری و بصیرت است.امروز به برکت نظام و انقلاب اسلامی فرصت های زیادی به دست ما آمده تا انقلاب و این نظام را به سمت آرمانهایی که زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است بتوانیم سمت و سوق دهیم.

سازمان بسیج جامعه زنان سپاه نینوا گلستان ضمن گرامیداشت حماسه سترگ 9 دی ، روز اعلام وفاداری ملت مسلمان و همیشه در صحنه ایران به ولایت که به حق روز بصیرت نام گذاری شده است اعلام میدارد ، خواهران بسیجی تا آخرین نفس مدافع راستین ولایت و پاسدار واقعی آرمان ها و ارزش های نظام شکوهمند اسلامی می باشند و در مقابله با هرگونه توطئه و تهدید ، آگاهانه و هوشیارانه ایستادگی و در پویایی و پیشرفت علمی ، فرهنگی و اقتصادی کشور مجاهدت می نمایند.

بازدیدها: 37 نظرات: 0 نویسنده: mesgar تاریخ انتشار مطلب: 20:25 - 9 دی 1395
دسته بندی: خبرها / گزارش های خبری کد خبر: 6917
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

پرتال خبری 4000 شهید استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت